City BuddyCityBuddy
Nederlands
View of the historic Holy Spirit Cathedral surrounded by urban architecture in Minsk.

Hoeveel kost een reis naar Minsk, Belarus?

Foto gemaakt door Vitali Adutskevich op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Minsk, Belarus voor 2 personen kost ongeveer €235 (795 BYN) op een middenklassebudget, van €125 (415 BYN) bij goedkoop reizen tot €405 (1 370 BYN) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€235
795 BYN
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€39 (130 BYN)
per persoon per dag
Verblijf€80 (270 BYN)
Eten en drinken€84 (285 BYN)
Lokaal vervoer€22 (74 BYN)
Bezienswaardigheden en activiteiten€49 (165 BYN)
Totaal€235 (795 BYN)

Kosten per persoon per dag in Minsk, Belarus

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€827 BYN€1345 BYN€2586 BYN
Eten en drinken€8,529 BYN€1447 BYN€1966 BYN
Lokaal vervoer€0,52,5 BYN€3,512 BYN€6,522 BYN
Bezienswaardigheden en activiteiten€311 BYN€827 BYN€1655 BYN
Totaal per persoon per dag€2169 BYN€39130 BYN€68230 BYN

Wat dingen kosten in Minsk, Belarus

Hotelkamer per nacht

  • Budget€16 (54 BYN)
  • Middenklasse€27 (90 BYN)
  • Comfort€51 (170 BYN)

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Minsk, Belarus.

  • Restaurantmaaltijd€6,25 (21,08 BYN)
  • Streetfood of snelle maaltijd€1,79 (6,02 BYN)
  • Koffie€1,34 (4,52 BYN)
  • Bier€0,89 (3,01 BYN)
  • Taxi per km€0,22 (0,75 BYN)
  • Openbaar vervoer ticket€0,30 (1 BYN)

Hotels in Minsk, Belarus

Budget: €16 (54 BYN) · Middenklasse: €27 (90 BYN) · Comfort: €51 (170 BYN)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Minsk, Belarus

  • Beste alternatief: Bus 300E van de luchthaven naar het centrum van Minsk (nabij het treinstation / metro) (4 BYN (€1,19))
  • Bij de metro moet je een token of kaart tegen de poort houden. In bussen en trams moet je je ticket valideren in de validator aan boord bij het instappen. Niet valideren wordt beschouwd als reizen zonder geldig ticket.
  • Niet verwacht maar wel gewaardeerd. Afronden of 5 tot 10 procent achterlaten in restaurants is prima en welkom.
Alle oplichting en tips voor Minsk, Belarus

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-14. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Minsk, Belarus

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Minsk, Belarus voor 2 personen?
Ongeveer €235 (795 BYN) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €125 (415 BYN) met een krap budget tot €405 (1 370 BYN) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Minsk, Belarus?
Reken op €21 (69 BYN) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €39 (130 BYN) middenklasse en €68 (230 BYN) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Minsk, Belarus duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €6,25 (21,08 BYN), een koffie €1,34 (4,52 BYN) en een hotelkamer rond €27 (90 BYN) per nacht. Dat maakt Minsk, Belarus een betaalbare bestemming naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Minsk, Belarus?
Reken op ongeveer €16 (54 BYN) per nacht voor een budgetkamer, €27 (90 BYN) voor een middenklasse hotel en €51 (170 BYN) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.