City BuddyCityBuddy
Nederlands
A breathtaking view of São Paulo's skyline during twilight, featuring modern architecture and vibrant colors.

Hoeveel kost een reis naar São Paulo, Brazil?

Foto gemaakt door Jean depocas op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar São Paulo, Brazil voor 2 personen kost ongeveer €595 (3 330 R$) op een middenklassebudget, van €140 (775 R$) bij goedkoop reizen tot €825 (4 620 R$) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€595
3 330 R$
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€99 (555 R$)
per persoon per dag
Verblijf€395 (2 220 R$)
Eten en drinken€100 (565 R$)
Lokaal vervoer€43 (240 R$)
Bezienswaardigheden en activiteiten€56 (310 R$)
Totaal€595 (3 330 R$)

Kosten per persoon per dag in São Paulo, Brazil

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€845 R$€66370 R$€83460 R$
Eten en drinken€951 R$€1794 R$€24135 R$
Lokaal vervoer€212 R$€740 R$€1268 R$
Bezienswaardigheden en activiteiten€3,520 R$€9,552 R$€19105 R$
Totaal per persoon per dag€23130 R$€99555 R$€140770 R$

Wat dingen kosten in São Paulo, Brazil

Hotelkamer per nacht

  • Budget€16 (90 R$)
  • Middenklasse€130 (740 R$)
  • Comfort€165 (925 R$)

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 18 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€7,14 (39,97 R$)
  • Streetfood of snelle maaltijd€1,79 (9,99 R$)
  • Koffie€1,34 (7,49 R$)
  • Bier€2,23 (12,49 R$)
  • Taxi per km€0,62 (3,50 R$)
  • Openbaar vervoer ticket€0,89 (5 R$)

Hotels in São Paulo, Brazil

Budget: €16 (90 R$) · Middenklasse: €130 (740 R$) · Comfort: €165 (925 R$)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor São Paulo, Brazil

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): 85 R$ - 110 R$ (€15 - €20). Gebruik alleen de officiële taxistandplaats of een ride-hailing-app zoals Uber. Negeer chauffeurs die je in de terminal benaderen; die zijn doorgaans niet gelicentieerd en rekenen opgeblazen prijzen.
  • Beste alternatief: Airport Bus Service (Executive bus) naar de terminals Tietê of Paulista (55 R$ (€9,83))
  • Houd het ticket of de kaart bij de toegangspoortjes tegen de lezer bij het betreden van het betaalde gebied. Koop ook een retourticket en valideer beide voordat je reist. Inspecteurs beboeten passagiers zonder geldig gevalideerd ticket. Boete zonder geldig ticket: 170 R$ (€30,37).
  • Een servicecharge van 10% wordt vaak aan restaurantrekeningen toegevoegd en wordt gewaardeerd maar is niet verplicht. Taxi's hebben geen fooi nodig; afronden naar boven is prima. Gidsen mogen een kleine fooi accepteren.
  • De servicecharge van 10%, genaamd "serviço", is gebruikelijk en staat meestal op de rekening. Het is optioneel; vraag of het verwijderd kan worden als je dat liever hebt. Wees voorzichtig met menu's zonder prijzen, die kunnen wijzen op opgeblazen kosten.
  • Kies er altijd voor om in Braziliaanse reais te worden belast en weiger dynamische valutaomrekening. Geef de voorkeur aan geldautomaten die aan banken zijn gekoppeld boven losstaande machines in toeristische gebieden, waar de kosten hoger zijn. Bedek het toetsenbord bij het invoeren van je pincode.
Alle oplichting en tips voor São Paulo, Brazil

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-12. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over São Paulo, Brazil

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar São Paulo, Brazil voor 2 personen?
Ongeveer €595 (3 330 R$) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €140 (775 R$) met een krap budget tot €825 (4 620 R$) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in São Paulo, Brazil?
Reken op €23 (130 R$) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €99 (555 R$) middenklasse en €140 (770 R$) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is São Paulo, Brazil duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €7,14 (39,97 R$), een koffie €1,34 (7,49 R$) en een hotelkamer rond €130 (740 R$) per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in São Paulo, Brazil?
Reken op ongeveer €16 (90 R$) per nacht voor een budgetkamer, €130 (740 R$) voor een middenklasse hotel en €165 (925 R$) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.