City BuddyCityBuddy
Nederlands
Rainbow International Bridge in Niagara Falls

Hoeveel kost een reis naar Niagara, Canada?

Foto gemaakt door This And No Internet 25 op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Niagara, Canada voor 2 personen kost ongeveer €675 (1 070 CA$) op een middenklassebudget, van €395 (620 CA$) bij goedkoop reizen tot €1 230 (1 930 CA$) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€675
1 070 CA$
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€115 (180 CA$)
per persoon per dag
Verblijf€175 (275 CA$)
Eten en drinken€250 (395 CA$)
Lokaal vervoer€115 (180 CA$)
Bezienswaardigheden en activiteiten€140 (220 CA$)
Totaal€675 (1 070 CA$)

Kosten per persoon per dag in Niagara, Canada

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€2539 CA$€2946 CA$€68105 CA$
Eten en drinken€2641 CA$€4266 CA$€5790 CA$
Lokaal vervoer€69,5 CA$€1930 CA$€3352 CA$
Bezienswaardigheden en activiteiten€914 CA$€2337 CA$€4673 CA$
Totaal per persoon per dag€66105 CA$€115180 CA$€205320 CA$

Wat dingen kosten in Niagara, Canada

Hotelkamer per nacht

  • Budget€50 (79 CA$)
  • Middenklasse€58 (91 CA$)
  • Comfort€135 (215 CA$)

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 17 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€17,81 (28,10 CA$)
  • Streetfood of snelle maaltijd€6,23 (9,83 CA$)
  • Koffie€2,67 (4,21 CA$)
  • Bier€4,45 (7,02 CA$)
  • Taxi per km€2,23 (3,51 CA$)
  • Openbaar vervoer ticket€2,38 (3,75 CA$)

Hotels in Niagara, Canada

Budget: €50 (79 CA$) · Middenklasse: €58 (91 CA$) · Comfort: €135 (215 CA$)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Niagara, Canada

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): 120 CA$ - 150 CA$ (€76 - €95). Neem alleen de officiële taxistandplaats buiten de terminal. De metertarief naar Niagara Falls is grofweg 120 tot 150 CAD over de grens. Weiger niet-erkende chauffeurs die je binnen in de aankomsthal benaderen.
  • Beste alternatief: Greyhound/Megabus- of NFTA-busverbindingen van Buffalo naar Niagara Falls (15 CA$ (€9,51))
  • Tik of betaal bij het instappen van de WEGO-bus. Houd het tarief gereed en valideer bij het instappen. Controleurs controleren willekeurig en er gelden boetes voor reizen zonder betaald tarief. Boete zonder geldig ticket: 150 CA$ (€95,06).
  • Geef 15 tot 20 procent fooi in restaurants, 10 tot 15 procent voor taxi's en een paar dollar voor reisleiders.
  • Fooi wordt bij grote groepen vaak automatisch toegevoegd, dus controleer de rekening voordat je extra geeft. Service is over het algemeen inbegrepen in de fooiregel, niet als aparte dekking.
  • Kies er altijd voor om in CAD te worden afgerekend en weiger dynamische valutaomrekening. Geef de voorkeur aan geldautomaten van banken boven onafhankelijke machines bij de watervallen, die vaak hoge kosten en slechte koersen hanteren.
Alle oplichting en tips voor Niagara, Canada

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-22. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Niagara, Canada

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Niagara, Canada voor 2 personen?
Ongeveer €675 (1 070 CA$) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €395 (620 CA$) met een krap budget tot €1 230 (1 930 CA$) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Niagara, Canada?
Reken op €66 (105 CA$) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €115 (180 CA$) middenklasse en €205 (320 CA$) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Niagara, Canada duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €17,81 (28,10 CA$), een koffie €2,67 (4,21 CA$) en een hotelkamer rond €58 (91 CA$) per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Niagara, Canada?
Reken op ongeveer €50 (79 CA$) per nacht voor een budgetkamer, €58 (91 CA$) voor een middenklasse hotel en €135 (215 CA$) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.