City BuddyCityBuddy
Nederlands
Golden sunset light reflecting on tranquil water offers a serene and calming view.

Hoeveel kost een reis naar Guilin, China?

Foto gemaakt door Hannah Barata op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Guilin, China voor 2 personen kost ongeveer €220 (¥1 640) op een middenklassebudget, van €105 (¥775) bij goedkoop reizen tot €410 (¥3 050) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€220
¥1 640
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€36 (¥275)
per persoon per dag
Verblijf€81 (¥605)
Eten en drinken€67 (¥505)
Lokaal vervoer€28 (¥210)
Bezienswaardigheden en activiteiten€43 (¥320)
Totaal€220 (¥1 640)

Kosten per persoon per dag in Guilin, China

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€8¥60€13¥100€26¥190
Eten en drinken€6¥44€11¥84€17¥125
Lokaal vervoer€0,5¥5€4,5¥35€9,5¥70
Bezienswaardigheden en activiteiten€2,5¥20€7¥54€16¥120
Totaal per persoon per dag€17¥130€36¥275€68¥510

Wat dingen kosten in Guilin, China

Hotelkamer per nacht

  • Budget€16 (¥120)
  • Middenklasse€27 (¥200)
  • Comfort€51 (¥380)

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Guilin, China.

  • Restaurantmaaltijd€4,48 (¥33,53)
  • Streetfood of snelle maaltijd€0,90 (¥6,71)
  • Koffie€1,34 (¥10,06)
  • Bier€1,79 (¥13,41)
  • Taxi per km€0,45 (¥3,35)
  • Openbaar vervoer ticket€0,27 (¥2)

Hotels in Guilin, China

Budget: €16 (¥120) · Middenklasse: €27 (¥200) · Comfort: €51 (¥380)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Guilin, China

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): ¥80 - ¥120 (€11 - €16). Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal en sta erop dat de meter draait. Illegale chauffeurs citeren vaak opgeblazen vaste tarieven; weiger en loop naar de standplaats.
  • Beste alternatief: Airportshuttlebus naar het stadscentrum (民航大厦/Civil Aviation Building terminal). (¥20 (€2,67))
  • Stadsbussen worden betaald bij het instappen, meestal door een IC-kaart te tappen, een mobiele QR-code te scannen, of contant met gepast geld aan de conducteur of chauffeur te geven. Er is geen apart validatiemachine om te stempelen.
  • Niet gebruikelijk. Geef geen fooi in restaurants, taxi's of tours; het wordt niet verwacht en kan worden geweigerd.
  • Geen couvert of verplichte servicekosten is gebruikelijk. Sommige toeristische restaurants kunnen kosten toevoegen zonder duidelijke menu's; bevestig prijzen voordat je bestelt.
  • Kies er altijd voor om in CNY te worden belast en weiger dynamische valutaconversie wanneer die wordt aangeboden bij geldautomaten of betaalterminals. Geef de voorkeur aan geldautomaten bij banken (Bank of China, ICBC, enz.) boven onafhankelijke machines. Buitenlandse kaarten werken bij grote bankautomaten; neem contant geld als back-up mee, aangezien veel kleine verkopers alleen mobiele betaling accepteren.
Alle oplichting en tips voor Guilin, China

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-12. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Guilin, China

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Guilin, China voor 2 personen?
Ongeveer €220 (¥1 640) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €105 (¥775) met een krap budget tot €410 (¥3 050) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Guilin, China?
Reken op €17 (¥130) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €36 (¥275) middenklasse en €68 (¥510) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Guilin, China duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €4,48 (¥33,53), een koffie €1,34 (¥10,06) en een hotelkamer rond €27 (¥200) per nacht. Dat maakt Guilin, China een betaalbare bestemming naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Guilin, China?
Reken op ongeveer €16 (¥120) per nacht voor een budgetkamer, €27 (¥200) voor een middenklasse hotel en €51 (¥380) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.