City BuddyCityBuddy
Nederlands
Colorful boats moored in the scenic harbor of Nice, France with vibrant coastal buildings in the background.

Hoeveel kost een reis naar Nice, France?

Foto gemaakt door Konstantia Germanou op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Nice, France voor 2 personen kost ongeveer €910 op een middenklassebudget, van €535 bij goedkoop reizen tot €2 560 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€910
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€150
per persoon per dag
Verblijf€450
Eten en drinken€245
Lokaal vervoer€90
Bezienswaardigheden en activiteiten€125
Totaal€910

Kosten per persoon per dag in Nice, France

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€51€75€300
Eten en drinken€26€41€56
Lokaal vervoer€4€15€27
Bezienswaardigheden en activiteiten€8€21€42
Totaal per persoon per dag€89€150€425

Wat dingen kosten in Nice, France

Hotelkamer per nacht

  • Budget€100
  • Middenklasse€150
  • Comfort€605

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 21 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€16,04
  • Streetfood of snelle maaltijd€6,24
  • Koffie€3,56
  • Bier€5,35
  • Taxi per km€1,78
  • Openbaar vervoer ticket€1,70

Hotels in Nice, France

Budget: €100 · Middenklasse: €150 · Comfort: €605

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Nice, France

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €32 - €35. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomstterminal en spreek het vaste tarief af voordat je vertrekt. Chauffeurs die hogere prijzen vragen of ritten aanbieden binnen de terminal zijn niet bevoegd.
  • Beste alternatief: Tramlijn 2 verbindt de luchthaventerminals met Jean Médecin in het stadscentrum. (€1,70)
  • Valideer je kaartje in het apparaat op het perron voordat je de tram instapt, of in de bus bij het binnenkomen. Vergeten te valideren wordt hetzelfde behandeld als reizen zonder kaartje. Boete zonder geldig ticket: €80.
  • Service is inbegrepen in restaurantrekeningen. Afronden of 5 tot 10 procent achterlaten voor goede service wordt gewaardeerd maar is niet verplicht. Taxichauffeurs en gidsen waarderen een kleine fooi maar vereisen deze niet.
  • Een dekkingsbijdrage is niet standaard in Nice. De meeste restaurants rekenen service in de prijs in. Wees voorzichtig met plekken op de Promenade of in de Oude Stad die menu's alleen in het Engels of zonder prijzen tonen; die voegen vaker onverwachte kosten toe.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaomrekening bij pinautomaten en betaalterminals. Geef de voorkeur aan apparaten van grote banken. Onafhankelijke wisselkantoren bij de Oude Stad en de Promenade bieden vaak slechte koersen; gebruik bankautomaten in plaats daarvan.
Alle oplichting en tips voor Nice, France

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-19. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Nice, France

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Nice, France voor 2 personen?
Ongeveer €910 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €535 met een krap budget tot €2 560 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Nice, France?
Reken op €89 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €150 middenklasse en €425 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Nice, France duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €16,04, een koffie €3,56 en een hotelkamer rond €150 per nacht. Dat plaatst Nice, France bij de duurdere bestemmingen.
Hoeveel kost een hotel in Nice, France?
Reken op ongeveer €100 per nacht voor een budgetkamer, €150 voor een middenklasse hotel en €605 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.