City BuddyCityBuddy
Nederlands
Panoramic view of Paris rooftops with dramatic clouds, showcasing classic architecture.

Hoeveel kost een reis naar Strasbourg, France?

Foto gemaakt door Oliver Schmid op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Strasbourg, France voor 2 personen kost ongeveer €740 op een middenklassebudget, van €370 bij goedkoop reizen tot €1 160 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€740
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€125
per persoon per dag
Verblijf€265
Eten en drinken€255
Lokaal vervoer€82
Bezienswaardigheden en activiteiten€140
Totaal€740

Kosten per persoon per dag in Strasbourg, France

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€21€45€68
Eten en drinken€26€42€58
Lokaal vervoer€5€14€22
Bezienswaardigheden en activiteiten€9€23€46
Totaal per persoon per dag€62€125€195

Wat dingen kosten in Strasbourg, France

Hotelkamer per nacht

  • Budget€43
  • Middenklasse€89
  • Comfort€135

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 20 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€17,82
  • Streetfood of snelle maaltijd€6,24
  • Koffie€3,12
  • Bier€4,45
  • Taxi per km€1,34
  • Openbaar vervoer ticket€2,10

Hotels in Strasbourg, France

Budget: €43 · Middenklasse: €89 · Comfort: €135

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Strasbourg, France

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €35 - €45. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten bij de aankomsthal. Weiger chauffeurs die je binnen benaderen. De meterprijs naar het centrum bedraagt overdag doorgaans 35-45 euro. Uber en Bolt zijn beschikbaar en vaak goedkoper.
  • Beste alternatief: Luchthavenpendelbus (lijn 2) naar Place de l'Etoile, dan tram naar het centrum. Of de TER-trein vanaf station Entzheim naar Gare Centrale. (€8,50)
  • Valideer je ticket in de machines op het tramperron of in de bus vóór het instappen. Niet valideren wordt behandeld als reizen zonder vervoersbewijs, ongeacht of je betaald hebt. Boete zonder geldig ticket: €90.
  • Naar eigen goeddunken. Afronden of 5-10% achterlaten in restaurants wordt gewaardeerd maar niet verwacht. Service is wettelijk inbegrepen in de rekening.
  • Service is wettelijk inbegrepen. Sommige restaurants in toeristische gebieden rekenen een couvert- of broodtoeslag; vraag naar de menuprijs vóór het bestellen en controleer de rekening op extra regels.
  • Gebruik geldautomaten van banken (BNP, Societe Generale, Credit Mutuel). Kies altijd om in euro's te worden belast en weiger dynamische valutaomrekening. Vermijd onafhankelijke pinautomaten in toeristische zones die lage tarieven adverteren maar kosten toevoegen.
Alle oplichting en tips voor Strasbourg, France

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-19. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Strasbourg, France

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Strasbourg, France voor 2 personen?
Ongeveer €740 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €370 met een krap budget tot €1 160 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Strasbourg, France?
Reken op €62 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €125 middenklasse en €195 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Strasbourg, France duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €17,82, een koffie €3,12 en een hotelkamer rond €89 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Strasbourg, France?
Reken op ongeveer €43 per nacht voor een budgetkamer, €89 voor een middenklasse hotel en €135 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.