City BuddyCityBuddy
Nederlands
Scenic view of Kailua-Kona waterfront featuring a historic church under cloudy skies.

Hoeveel kost een reis naar Papeete, French Polynesia?

Foto gemaakt door Ham Chitnupong op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Papeete, French Polynesia voor 2 personen kost ongeveer €1 000 op een middenklassebudget, van €390 bij goedkoop reizen tot €1 420 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€1 000
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€165
per persoon per dag
Verblijf€585
Eten en drinken€205
Lokaal vervoer€105
Bezienswaardigheden en activiteiten€105
Totaal€1 000

Kosten per persoon per dag in Papeete, French Polynesia

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€32€97€120
Eten en drinken€22€34€47
Lokaal vervoer€4€17€33
Bezienswaardigheden en activiteiten€6,5€17€35
Totaal per persoon per dag€65€165€235

Wat dingen kosten in Papeete, French Polynesia

Hotelkamer per nacht

  • Budget€64
  • Middenklasse€195
  • Comfort€245

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 4 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€13,43
  • Streetfood of snelle maaltijd€5,37
  • Koffie€3,13
  • Bier€4,48
  • Taxi per km€2,24
  • Openbaar vervoer ticket€1,68

Hotels in Papeete, French Polynesia

Budget: €64 · Middenklasse: €195 · Comfort: €245

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Papeete, French Polynesia

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): 1 500 XPF - 2 500 XPF. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomstterminal en spreek de ritprijs in CFP-frank af voordat je vertrekt. Weiger niet-erkende chauffeurs die je benaderen en een andere prijsvorm noemen.
  • Beste alternatief: Le Truck openbare bus (200 XPF)
  • Le Truck-tarieven worden contant betaald aan de conducteur aan boord bij het instappen; er is geen kaartje om te valideren. Houd kleingeld bij de hand, want conducteurs hebben mogelijk geen wisselgeld.
  • Fooien worden niet verwacht in Papeete. Afronden naar boven of een kleine fooi voor uitzonderlijke service wordt gewaardeerd maar is nooit verplicht, in restaurants, taxi's of bij tours.
  • Service is meestal inbegrepen en een couvert is niet standaard. Bevestig of een service- of couvertkosten wordt toegevoegd, vooral bij gelegenheden aan het water. Vraag om een menu met prijzen voordat je bestelt.
  • Kies er altijd voor om in CFP-frank te worden afgerekend en wijs dynamische valutaomzetting af. Geef de voorkeur aan geldautomaten die bij banken horen boven losse automaten die hoge kosten kunnen rekenen. Vermijd straatwisselkantoren met slechte wisselkoersen en wissel alleen wat je nodig hebt.
Alle oplichting en tips voor Papeete, French Polynesia

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-11-01. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Papeete, French Polynesia

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Papeete, French Polynesia voor 2 personen?
Ongeveer €1 000 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €390 met een krap budget tot €1 420 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Papeete, French Polynesia?
Reken op €65 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €165 middenklasse en €235 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Papeete, French Polynesia duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €13,43, een koffie €3,13 en een hotelkamer rond €195 per nacht. Dat plaatst Papeete, French Polynesia bij de duurdere bestemmingen.
Hoeveel kost een hotel in Papeete, French Polynesia?
Reken op ongeveer €64 per nacht voor een budgetkamer, €195 voor een middenklasse hotel en €245 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.