City BuddyCityBuddy
Nederlands
Scenic view of Hamburg Town Hall with canal, capturing classic European architecture in Germany.

Hoeveel kost een reis naar Hamburg, Germany?

Foto gemaakt door Naimish Verma op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Hamburg, Germany voor 2 personen kost ongeveer €920 op een middenklassebudget, van €515 bij goedkoop reizen tot €1 410 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€920
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€155
per persoon per dag
Verblijf€495
Eten en drinken€190
Lokaal vervoer€130
Bezienswaardigheden en activiteiten€105
Totaal€920

Kosten per persoon per dag in Hamburg, Germany

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€50€82€120
Eten en drinken€19€31€43
Lokaal vervoer€9€22€35
Bezienswaardigheden en activiteiten€6,5€17€35
Totaal per persoon per dag€85€155€235

Wat dingen kosten in Hamburg, Germany

Hotelkamer per nacht

  • Budget€100
  • Middenklasse€165
  • Comfort€245

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 27 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€13,37
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,46
  • Koffie€2,50
  • Bier€3,12
  • Taxi per km€2,23
  • Openbaar vervoer ticket€3,60

Hotels in Hamburg, Germany

Budget: €100 · Middenklasse: €165 · Comfort: €245

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Hamburg, Germany

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €25 - €35. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten aankomst. Spreek de route af vóór vertrek en vraag om de meter vanaf het begin te laten lopen. Ongelicenseerde chauffeurs die passagiers binnen in de terminal benaderen, dienen te worden afgewezen.
  • Beste alternatief: S-Bahn lijn S1 naar centrale stations (Hauptbahnhof, Sternschanze, etc.) (€3,60)
  • Tickets moeten vóór de reis worden gevalideerd door ze af te stempelen bij de blauwe validatiemachines op perrons of in bussen. Tap-and-go met een contactloze kaart werkt op de meeste diensten en start uw reis automatisch. Boete zonder geldig ticket: €60.
  • Fooi geven wordt verwacht maar is niet verplicht, doorgaans 5-10% in restaurants en afronden naar boven in taxi's en bars.
  • Er bestaan in Duitsland geen wettelijke kosten voor couvert of brood; prijzen zijn volgens de wet inclusief bediening weergegeven. Let als voorzorg op menuprijzen zonder bediening of drankjes die niet worden vermeld.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en wijs dynamische valutaomrekening af. Geef de voorkeur aan geldautomaten bij banken (Sparkasse, Commerzbank, Deutsche Bank) boven onafhankelijke machines, die vaak hoge kosten in rekening brengen.
Alle oplichting en tips voor Hamburg, Germany

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Hamburg, Germany

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Hamburg, Germany voor 2 personen?
Ongeveer €920 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €515 met een krap budget tot €1 410 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Hamburg, Germany?
Reken op €85 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €155 middenklasse en €235 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Hamburg, Germany duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €13,37, een koffie €2,50 en een hotelkamer rond €165 per nacht. Dat plaatst Hamburg, Germany bij de duurdere bestemmingen.
Hoeveel kost een hotel in Hamburg, Germany?
Reken op ongeveer €100 per nacht voor een budgetkamer, €165 voor een middenklasse hotel en €245 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.