City BuddyCityBuddy
Nederlands
A large crowd gathers at Schlossplatz, Stuttgart, with historic buildings and landmarks in the background.

Hoeveel kost een reis naar Stuttgart, Germany?

Foto gemaakt door Dominik Türk op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Stuttgart, Germany voor 2 personen kost ongeveer €680 op een middenklassebudget, van €325 bij goedkoop reizen tot €1 030 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€680
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€115
per persoon per dag
Verblijf€260
Eten en drinken€185
Lokaal vervoer€135
Bezienswaardigheden en activiteiten€105
Totaal€680

Kosten per persoon per dag in Stuttgart, Germany

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€19€43€59
Eten en drinken€19€31€42
Lokaal vervoer€9€22€35
Bezienswaardigheden en activiteiten€6,5€17€35
Totaal per persoon per dag€54€115€170

Wat dingen kosten in Stuttgart, Germany

Hotelkamer per nacht

  • Budget€37
  • Middenklasse€87
  • Comfort€120

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 15 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€13,39
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,46
  • Koffie€2,23
  • Bier€2,68
  • Taxi per km€2,23
  • Openbaar vervoer ticket€3,70

Hotels in Stuttgart, Germany

Budget: €37 · Middenklasse: €87 · Comfort: €120

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Stuttgart, Germany

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €30 - €45. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal. Controleer voordat je vertrekt of de meter is ingeschakeld. Het gemeten dagtarief naar het centrum is ruwweg EUR 30 tot 45, afhankelijk van de exacte bestemming en het verkeer. Weiger chauffeurs die van tevoren hoge vaste prijzen noemen.
  • Beste alternatief: S-Bahn lijn S2 of S3 vanaf station Stuttgart Airport, aankomst bij Stuttgart Hauptbahnhof (centraal station) (€3,70)
  • Tickets moeten vóór het instappen worden gevalideerd door ze af te stempelen in de blauwe of gele validatiemachines op het perron of in het voertuig. Contactloos betalen met een bankpas is niet op alle lijnen beschikbaar. Vergeten te valideren wordt behandeld als reizen zonder geldig ticket. Boete zonder geldig ticket: €60.
  • Fooien zijn gebruikelijk maar niet verplicht, ongeveer 5 tot 10% in restaurants. Rond taxitarieven af naar boven. Geen fooi wordt verwacht bij balieservice of afhaal.
  • Een verplichte couvert is niet gebruikelijk in Stuttgart. Een servicecharge is over het algemeen bij de rekening inbegrepen. Sommige plekken in toeristische gebieden kunnen kleine brood- of couvertkosten rekenen; controleer de menukaart vóór het bestellen en loop weg als er geen prijzen worden vermeld.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden belast en weiger dynamische valutaconversie bij geldautomaten en betaalterminals. Geef de voorkeur aan geldautomaten van grote banken. Onafhankelijke geldautomaten in toeristische gebieden kunnen hogere kosten rekenen. Controleer het kostenoverzicht voordat je de opname voltooit.
Alle oplichting en tips voor Stuttgart, Germany

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-25. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Stuttgart, Germany

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Stuttgart, Germany voor 2 personen?
Ongeveer €680 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €325 met een krap budget tot €1 030 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Stuttgart, Germany?
Reken op €54 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €115 middenklasse en €170 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Stuttgart, Germany duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €13,39, een koffie €2,23 en een hotelkamer rond €87 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Stuttgart, Germany?
Reken op ongeveer €37 per nacht voor een budgetkamer, €87 voor een middenklasse hotel en €120 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.