City BuddyCityBuddy
Nederlands
Fast powerful waterfall among heavy stones in forest with green trees in daytime in summer

Hoeveel kost een reis naar Triberg, Germany?

Foto gemaakt door Baraa Jalahej op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Triberg, Germany voor 2 personen kost ongeveer €540 op een middenklassebudget, van €275 bij goedkoop reizen tot €945 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€540
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€90
per persoon per dag
Verblijf€185
Eten en drinken€165
Lokaal vervoer€100
Bezienswaardigheden en activiteiten€84
Totaal€540

Kosten per persoon per dag in Triberg, Germany

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€19€31€59
Eten en drinken€18€28€38
Lokaal vervoer€3,5€17€32
Bezienswaardigheden en activiteiten€5,5€14€28
Totaal per persoon per dag€46€90€160

Wat dingen kosten in Triberg, Germany

Hotelkamer per nacht

  • Budget€37
  • Middenklasse€62
  • Comfort€120

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Triberg, Germany.

  • Restaurantmaaltijd€10,71
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,46
  • Koffie€2,68
  • Bier€3,57
  • Taxi per km€2,23
  • Openbaar vervoer per dag (schatting)€3,75

Hotels in Triberg, Germany

Budget: €37 · Middenklasse: €62 · Comfort: €120

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Triberg, Germany

  • Koop je kaartje voordat je instapt bij de automaat op het perron of in de app. Valideer gestempelde kaartjes bij de blauwe automaat op het perron voordat je instapt. Regionalbahn-treinen vereisen een geldig kaartje dat op verzoek van de conducteur getoond kan worden.
  • Het bedrag afronden of 5 tot 10 procent voor goede service in restaurants. Niet verplicht maar wel gewaardeerd. Taxichauffeurs waarderen het afronden naar het dichtstbijzijnde eurobedrag. Fooi wordt niet verwacht in supermarkten of informele winkels.
  • Geen couvertkosten is de norm in Duitsland. Servicekosten zijn inbegrepen in de menuprijzen. Let op toeristische restaurants bij de waterval die een servicekostenregel toevoegen of menuprijzen tonen zonder drankjes of bijgerechten. Vraag of er extra kosten van toepassing zijn voordat je bestelt.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en wijs dynamische valutaomrekening af bij geldautomaten en betaalterminals. Geef de voorkeur aan geldautomaten van grote banken. Onafhankelijke geldautomaten in toeristische gebieden kunnen hoge kosten in rekening brengen. Wisselkantoortjes bij koekoeksklokkenwinkels geven doorgaans slechte koersen, dus gebruik een bankkaart in plaats daarvan.
Alle oplichting en tips voor Triberg, Germany

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-24. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Triberg, Germany

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Triberg, Germany voor 2 personen?
Ongeveer €540 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €275 met een krap budget tot €945 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Triberg, Germany?
Reken op €46 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €90 middenklasse en €160 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Triberg, Germany duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €10,71, een koffie €2,68 en een hotelkamer rond €62 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Triberg, Germany?
Reken op ongeveer €37 per nacht voor een budgetkamer, €62 voor een middenklasse hotel en €120 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.