City BuddyCityBuddy
Nederlands
Scenic view of traditional white homes on a Greek island during daytime.

Hoeveel kost een reis naar Mykonos, Greece?

Foto gemaakt door Diego F. Parra op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Mykonos, Greece voor 2 personen kost ongeveer €645 op een middenklassebudget, van €340 bij goedkoop reizen tot €1 130 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€645
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€110
per persoon per dag
Verblijf€270
Eten en drinken€195
Lokaal vervoer€81
Bezienswaardigheden en activiteiten€105
Totaal€645

Kosten per persoon per dag in Mykonos, Greece

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€27€45€85
Eten en drinken€18€32€46
Lokaal vervoer€5€13€22
Bezienswaardigheden en activiteiten€6,5€17€35
Totaal per persoon per dag€56€110€190

Wat dingen kosten in Mykonos, Greece

Hotelkamer per nacht

  • Budget€54
  • Middenklasse€89
  • Comfort€170

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Mykonos, Greece.

  • Restaurantmaaltijd€13,39
  • Streetfood of snelle maaltijd€3,57
  • Koffie€2,68
  • Bier€4,46
  • Taxi per km€1,34
  • Openbaar vervoer ticket€2

Hotels in Mykonos, Greece

Budget: €54 · Middenklasse: €89 · Comfort: €170

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Mykonos, Greece

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €25 - €35. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal. Spreek de prijs af of bevestig de meter voordat u wegrijdt. Vermijd chauffeurs die u binnen in de terminal benaderen.
  • Beste alternatief: Airportbus naar Mykonos Stad (Chora) (€2)
  • Koop kaartjes bij de kiosken op het busstation of bij de chauffeur. Er is geen inchecksysteem op de lokale bussen. Bewaar uw kaartje voor controle tijdens de rit. Boete zonder geldig ticket: €60.
  • Fooi geven wordt verwacht maar is bescheiden. Rond af in restaurants, laat 5-10% achter voor goede service en rond taxitarieven af. Niet verplicht.
  • Sommige restaurants rekenen een couvert of servicekosten die op de rekening staan vermeld. Controleer altijd dat het menu prijzen vermeldt en lees de rekening voordat u betaalt. Toeristische plekken nabij de haven en Little Venice staan bekend om hogere prijzen.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaomrekening. Geef de voorkeur aan pinautomaten die aan banken zijn verbonden boven losstaande machines. Onafhankelijke pinautomaten in toeristische gebieden brengen vaak hoge kosten in rekening. Door omrekening aan de terminal te weigeren, zorgt u ervoor dat u tegen het tarief van uw eigen bank wordt belast.
Alle oplichting en tips voor Mykonos, Greece

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-24. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Mykonos, Greece

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Mykonos, Greece voor 2 personen?
Ongeveer €645 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €340 met een krap budget tot €1 130 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Mykonos, Greece?
Reken op €56 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €110 middenklasse en €190 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Mykonos, Greece duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €13,39, een koffie €2,68 en een hotelkamer rond €89 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Mykonos, Greece?
Reken op ongeveer €54 per nacht voor een budgetkamer, €89 voor een middenklasse hotel en €170 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.