City BuddyCityBuddy
Nederlands
Calm undulating water surface reflecting sunset hues, perfect for backgrounds.

Hoeveel kost een reis naar Rhodes, Greece?

Foto gemaakt door Mete Kaan Özdilek op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Rhodes, Greece voor 2 personen kost ongeveer €510 op een middenklassebudget, van €220 bij goedkoop reizen tot €985 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€510
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€85
per persoon per dag
Verblijf€205
Eten en drinken€155
Lokaal vervoer€70
Bezienswaardigheden en activiteiten€84
Totaal€510

Kosten per persoon per dag in Rhodes, Greece

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€11€34€82
Eten en drinken€16€26€36
Lokaal vervoer€4,5€12€19
Bezienswaardigheden en activiteiten€5,5€14€28
Totaal per persoon per dag€36€85€165

Wat dingen kosten in Rhodes, Greece

Hotelkamer per nacht

  • Budget€21
  • Middenklasse€68
  • Comfort€165

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 21 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€10,71
  • Streetfood of snelle maaltijd€3,57
  • Koffie€2,23
  • Bier€2,68
  • Taxi per km€1,07
  • Openbaar vervoer ticket€1,80

Hotels in Rhodes, Greece

Budget: €21 · Middenklasse: €68 · Comfort: €165

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Rhodes, Greece

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €25 - €35. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal. De meterprijs is standaard, maar spreek een prijs af of bevestig de meter voordat je vertrekt. Chauffeurs kunnen voor toeristen meer vragen dan de meter aangeeft.
  • Beste alternatief: Openbare buslijn van de luchthaven naar Rhodos-stad, die aankomt nabij het Mandraki-havengebied. (€2,50)
  • Koop tickets bij kiosken of in de bus en valideer ze bij het instappen. Bewaar het ticket voor de hele rit, controleurs controleren regelmatig. Boete zonder geldig ticket: €60.
  • Ongeveer 10 procent is gebruikelijk in restaurants, bars en taxi's wanneer de service goed is. Het afronden van de rekening naar boven is ook geaccepteerd.
  • Sommige restaurants rekenen een couvert of servicekosten, meestal vermeld in de kleine lettertjes. Vraag om de menukaart met prijzen voordat je bestelt en controleer je rekening regel voor regel.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaomrekening bij de geldautomaat. Geef de voorkeur aan geldautomaten van grote banken boven losstaande machines met hoge kosten. Controleer de kostenmelding op het scherm voordat je bevestigt.
Alle oplichting en tips voor Rhodes, Greece

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-24. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Rhodes, Greece

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Rhodes, Greece voor 2 personen?
Ongeveer €510 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €220 met een krap budget tot €985 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Rhodes, Greece?
Reken op €36 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €85 middenklasse en €165 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Rhodes, Greece duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €10,71, een koffie €2,23 en een hotelkamer rond €68 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Rhodes, Greece?
Reken op ongeveer €21 per nacht voor een budgetkamer, €68 voor een middenklasse hotel en €165 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.