City BuddyCityBuddy
Nederlands
Two women in colorful traditional attire walk across patterns in a dried field in India, creating a striking abstract composition.

Hoeveel kost een reis naar Cefalù, Italy?

Foto gemaakt door Dibakar Roy op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Cefalù, Italy voor 2 personen kost ongeveer €590 op een middenklassebudget, van €315 bij goedkoop reizen tot €985 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€590
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€98
per persoon per dag
Verblijf€185
Eten en drinken€195
Lokaal vervoer€105
Bezienswaardigheden en activiteiten€105
Totaal€590

Kosten per persoon per dag in Cefalù, Italy

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€19€31€59
Eten en drinken€20€32€44
Lokaal vervoer€7,5€17€27
Bezienswaardigheden en activiteiten€6,5€17€35
Totaal per persoon per dag€53€98€165

Wat dingen kosten in Cefalù, Italy

Hotelkamer per nacht

  • Budget€37
  • Middenklasse€62
  • Comfort€120

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Cefalù, Italy.

  • Restaurantmaaltijd€13,35
  • Streetfood of snelle maaltijd€5,34
  • Koffie€1,34
  • Bier€4,45
  • Openbaar vervoer ticket€3

Hotels in Cefalù, Italy

Budget: €37 · Middenklasse: €62 · Comfort: €120

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Cefalù, Italy

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €90 - €110. Gebruik de officiële taxistandplaats bij de uitgang van de aankomsthal en spreek de prijs af of sta op de meter voordat je vertrekt. Weiger chauffeurs die je binnen de terminal benaderen zonder standplaatsbadge.
  • Beste alternatief: Regionale trein van Palermo Centrale naar Cefalù (€15)
  • Valideer regionale treintickets in de gele machines op het perron vóór het instappen. Bussen op Sicilië vereisen validatie aan boord; reizen zonder validatie wordt behandeld als reizen zonder ticket. Boete zonder geldig ticket: €50.
  • Optioneel maar op prijs gesteld. Rond af in restaurants en laat klein geld achter voor goede service; taxi's vereisen geen fooi. Een servicekosten is meestal inbegrepen in de rekening.
  • Dekkosten (coperto) en service zijn gebruikelijk op Sicilië, meestal 1 tot 2 EUR per persoon, vermeld op het menu. Sommige plaatsen rekenen een brood- of tafeltoeslag. Vraag als prijzen niet worden weergegeven; controleer of de rekening overeenkomt met het menu.
  • Kies er altijd voor om in EUR te worden afgerekend en weiger dynamische valutaomrekening. Geef de voorkeur aan bankpinautomaten boven onafhankelijke machines, die vaak hoge vaste kosten rekenen. Wisselkantoren nabij belangrijke toeristische plekken bieden slechte wisselkoersen; gebruik kaarten in plaats daarvan.
Alle oplichting en tips voor Cefalù, Italy

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-22. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Cefalù, Italy

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Cefalù, Italy voor 2 personen?
Ongeveer €590 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €315 met een krap budget tot €985 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Cefalù, Italy?
Reken op €53 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €98 middenklasse en €165 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Cefalù, Italy duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €13,35, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €62 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Cefalù, Italy?
Reken op ongeveer €37 per nacht voor een budgetkamer, €62 voor een middenklasse hotel en €120 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.