City BuddyCityBuddy
Nederlands
Tranquil scene of Sirmione Castle and canal in Lombardia, Italy.

Hoeveel kost een reis naar Sirmione, Italy?

Foto gemaakt door Giuseppe Di Maria op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Sirmione, Italy voor 2 personen kost ongeveer €720 op een middenklassebudget, van €360 bij goedkoop reizen tot €1 260 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€720
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€120
per persoon per dag
Verblijf€265
Eten en drinken€225
Lokaal vervoer€89
Bezienswaardigheden en activiteiten€140
Totaal€720

Kosten per persoon per dag in Sirmione, Italy

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€27€45€85
Eten en drinken€19€38€54
Lokaal vervoer€5€15€25
Bezienswaardigheden en activiteiten€9€23€46
Totaal per persoon per dag€60€120€210

Wat dingen kosten in Sirmione, Italy

Hotelkamer per nacht

  • Budget€53
  • Middenklasse€89
  • Comfort€170

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Sirmione, Italy.

  • Restaurantmaaltijd€17,81
  • Streetfood of snelle maaltijd€3,56
  • Koffie€1,34
  • Bier€4,45
  • Taxi per km€1,60
  • Openbaar vervoer ticket€2

Hotels in Sirmione, Italy

Budget: €53 · Middenklasse: €89 · Comfort: €170

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Sirmione, Italy

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €65 - €85. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal, met meter of vaste luchthaven-stad tarieven. Wijs chauffeurs af die u binnen de terminal benaderen of een vaste prijs aanbieden voordat ze een meter of officiële tariefkaart tonen.
  • Beste alternatief: ATV bus 199 naar station Verona Porta Nuova, dan regionale trein naar Desenzano, dan bus of boot naar Sirmione (€20)
  • Koop uw kaartje vóór het instappen bij automaten, tabakswinkels of kiosken. Valideer het door het direct na het instappen in de machine aan boord te stempelen. Niet gestempelde kaartjes worden behandeld als geen kaartje. Boete zonder geldig ticket: €60.
  • Fooi geven is optioneel en wordt niet verwacht. Het afronden van de rekening naar boven of een paar euro achterlaten voor goede service in restaurants wordt gewaardeerd maar is niet verplicht. Taxichauffeurs verwachten geen fooi.
  • Veel restaurants rekenen een couvert (coperto) per persoon, meestal 1 tot 3 EUR, vermeld op de menukaart of rekening. Servicekosten (servizio) kunnen op de rekening verschijnen; controleer vóór het betalen. Menukaarten moeten wettelijk prijzen tonen, dus vraag ernaar als er geen prijzen vermeld staan.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en wijs dynamische valutaomrekening bij geldautomaten en betaalterminals af. Geef de voorkeur aan geldautomaten die aan bankfilialen zijn verbonden. Onafhankelijke geldautomaten op toeristische plekken hebben vaak hoge kosten; controleer de kostenwaarschuwing op het scherm vóór het bevestigen.
Alle oplichting en tips voor Sirmione, Italy

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-22. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Sirmione, Italy

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Sirmione, Italy voor 2 personen?
Ongeveer €720 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €360 met een krap budget tot €1 260 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Sirmione, Italy?
Reken op €60 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €120 middenklasse en €210 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Sirmione, Italy duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €17,81, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €89 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Sirmione, Italy?
Reken op ongeveer €53 per nacht voor een budgetkamer, €89 voor een middenklasse hotel en €170 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.