City BuddyCityBuddy
Nederlands
Sunny day at Tropea Beach, Calabria, featuring people enjoying sand and sea.

Hoeveel kost een reis naar Tropea, Italy?

Foto gemaakt door Vanessa Spinelli op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Tropea, Italy voor 2 personen kost ongeveer €655 op een middenklassebudget, van €320 bij goedkoop reizen tot €1 140 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€655
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€110
per persoon per dag
Verblijf€215
Eten en drinken€225
Lokaal vervoer€73
Bezienswaardigheden en activiteiten€140
Totaal€655

Kosten per persoon per dag in Tropea, Italy

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€21€36€68
Eten en drinken€19€38€54
Lokaal vervoer€4€12€21
Bezienswaardigheden en activiteiten€9€23€46
Totaal per persoon per dag€53€110€190

Wat dingen kosten in Tropea, Italy

Hotelkamer per nacht

  • Budget€43
  • Middenklasse€71
  • Comfort€135

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Tropea, Italy.

  • Restaurantmaaltijd€17,83
  • Streetfood of snelle maaltijd€3,57
  • Koffie€1,34
  • Bier€4,46
  • Taxi per km€1,34
  • Openbaar vervoer ticket€1,50

Hotels in Tropea, Italy

Budget: €43 · Middenklasse: €71 · Comfort: €135

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Tropea, Italy

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €80 - €120. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomstterminal. Bevestig het tarief of dat de meter aan staat voordat u vertrekt. Weiger chauffeurs die u binnen de terminal benaderen of een vast bedrag zonder tarieflijst aanbieden.
  • Beste alternatief: Regionale trein van station Lamezia Terme Centrale naar Tropea, met een korte shuttleverbinding vanaf de luchthaven (€6)
  • Kaartjes moeten direct na het instappen worden gevalideerd in de machine aan boord van de bus. Niet-gevalideerde kaartjes worden behandeld als geen kaartje. Er is geen inchecksysteem met kaart; papieren kaartjes zijn de norm. Boete zonder geldig ticket: €50.
  • Fooi geven is optioneel en bescheiden. Het afronden van de rekening of 5-10 procent achterlaten in restaurants wordt gewaardeerd maar niet verwacht. Taxichauffeurs krijgen geen fooi behalve het afronden van het bedrag.
  • De couvert (coperto) is gebruikelijk in Italiaanse restaurants, ook rond Tropea, en is legaal wanneer deze op het menu of de rekening wordt vermeld. Het is meestal 1-3 EUR per persoon. Brood kan apart worden berekend. Vermijd plaatsen die geen prijzen tonen.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden belast en weiger dynamische valutaconversie bij geldautomaten en betaalterminals. Geef de voorkeur aan geldautomaten bij banken boven losstaande machines, die vaak hogere kosten in rekening brengen. Stel uw bank vooraf op de hoogte van uw reis om kaartblokkering te voorkomen.
Alle oplichting en tips voor Tropea, Italy

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Tropea, Italy

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Tropea, Italy voor 2 personen?
Ongeveer €655 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €320 met een krap budget tot €1 140 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Tropea, Italy?
Reken op €53 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €110 middenklasse en €190 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Tropea, Italy duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €17,83, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €71 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Tropea, Italy?
Reken op ongeveer €43 per nacht voor een budgetkamer, €71 voor een middenklasse hotel en €135 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.