City BuddyCityBuddy
Nederlands
Discover the stunning cityscape of Turin with the iconic Mole Antonelliana and the Alps in the background.

Hoeveel kost een reis naar Turin, Italy?

Foto gemaakt door Ariadne Barroso op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Turin, Italy voor 2 personen kost ongeveer €985 op een middenklassebudget, van €220 bij goedkoop reizen tot €1 360 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€985
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€165
per persoon per dag
Verblijf€660
Eten en drinken€155
Lokaal vervoer€82
Bezienswaardigheden en activiteiten€83
Totaal€985

Kosten per persoon per dag in Turin, Italy

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€13€110€140
Eten en drinken€13€26€38
Lokaal vervoer€5,5€14€22
Bezienswaardigheden en activiteiten€5,5€14€28
Totaal per persoon per dag€37€165€225

Wat dingen kosten in Turin, Italy

Hotelkamer per nacht

  • Budget€27
  • Middenklasse€220
  • Comfort€275

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 17 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€10,70
  • Streetfood of snelle maaltijd€2,67
  • Koffie€1,34
  • Bier€4,90
  • Taxi per km€1,34
  • Openbaar vervoer ticket€2,10

Hotels in Turin, Italy

Budget: €27 · Middenklasse: €220 · Comfort: €275

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Turin, Italy

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €40 - €45. Gebruik alleen de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal. De meter moet aan staan en de rit naar het centrum kost ongeveer 40 tot 45 euro. Weiger chauffeurs die een vast opgeblazen prijs noemen of die u binnen in de terminal benaderen.
  • Beste alternatief: De GTT SADEM-buslijn naar Porta Nuova of Porta Susa station. (€7,50)
  • Valideer uw kaartje in de gele/oranje machines bij tramhaltes, busdeuren of metropoortjes vóór of bij het instappen. Bij de metro moet u bij de toegangspoortje tappen. Niet valideren geldt als reizen zonder geldig kaartje. Boete zonder geldig ticket: €60.
  • Fooi geven wordt niet verwacht. Een kleine fooi van 5 tot 10 procent wordt gewaardeerd in restaurants als de service goed was, maar service is meestal inbegrepen. Rond af in taxi's. Gidsen zijn de belangrijkste uitzondering waarbij een fooi gebruikelijk is.
  • Geen coperto (dekkingskosten) wordt officieel toegepast in de meeste restaurants in Turijn, maar sommige vermelden een kleine service- of dekkingskosten op de menukaart. Controleer altijd of de menukaart geprijsd is vóór het bestellen. Als er een dekkingskosten verschijnt, moet deze vooraf op de menukaart staan.
  • Kies altijd om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaconversie bij geldautomaten en betaalterminals. Geef de voorkeur aan geldautomaten van grote banken. Onafhankelijke geldautomaatkiosken in toeristische gebieden rekenen vaak hoge kosten. Controleer het scherm op de kosten voordat u een transactie bevestigt.
Alle oplichting en tips voor Turin, Italy

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Turin, Italy

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Turin, Italy voor 2 personen?
Ongeveer €985 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €220 met een krap budget tot €1 360 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Turin, Italy?
Reken op €37 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €165 middenklasse en €225 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Turin, Italy duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €10,70, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €220 per nacht. Dat plaatst Turin, Italy bij de duurdere bestemmingen.
Hoeveel kost een hotel in Turin, Italy?
Reken op ongeveer €27 per nacht voor een budgetkamer, €220 voor een middenklasse hotel en €275 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.