City BuddyCityBuddy
Nederlands
Picturesque view of Venice's canals with charming architecture and traditional boat.

Hoeveel kost een reis naar Verona, Italy?

Foto gemaakt door Pixabay op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Verona, Italy voor 2 personen kost ongeveer €845 op een middenklassebudget, van €360 bij goedkoop reizen tot €1 340 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€845
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€140
per persoon per dag
Verblijf€295
Eten en drinken€275
Lokaal vervoer€100
Bezienswaardigheden en activiteiten€175
Totaal€845

Kosten per persoon per dag in Verona, Italy

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€21€50€68
Eten en drinken€24€46€65
Lokaal vervoer€3,5€17€32
Bezienswaardigheden en activiteiten€11€29€58
Totaal per persoon per dag€60€140€225

Wat dingen kosten in Verona, Italy

Hotelkamer per nacht

  • Budget€43
  • Middenklasse€99
  • Comfort€135

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 12 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€22,32
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,46
  • Koffie€1,34
  • Bier€4,46
  • Taxi per km€2,23
  • Openbaar vervoer ticket€1,50

Hotels in Verona, Italy

Budget: €43 · Middenklasse: €99 · Comfort: €135

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Verona, Italy

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €20 - €30. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal. Het dagtarief per meter naar het centrum is grofweg 20 tot 30 euro. Weiger chauffeurs die u binnen in de terminal benaderen of een vast bedrag aanbieden dat ver boven dit bedrag ligt.
  • Beste alternatief: ATV Aerobus (buslijn 199) naar treinstation Verona Porta Nuova (€8)
  • Valideer uw ticket in de machine aan boord van de bus zodra u instapt. Tickets die bij automaten of kiosken zijn gekocht, moeten vóór de reis worden afgestempeld. Niet valideren geldt als reizen zonder ticket. Boete zonder geldig ticket: €60.
  • Een bescheiden fooi wordt verwacht maar is niet verplicht. Rond af in restaurants of laat 5 tot 10 procent achter voor goede service. Taxichauffeurs verwachten geen fooi. Reisgidsen waarderen mogelijk een klein bedrag.
  • De coperto (couverttoeslag) is gebruikelijk in Italië, meestal 1 tot 3 euro per persoon, vermeld op de menukaart of de rekening. Brood dat aan tafel wordt gebracht wordt vaak in rekening gebracht. Vraag om een menukaart met prijzen vóór u bestelt. Servicekosten zijn normaal gesproken in de rekening inbegrepen als servizio.
  • Gebruik geldautomaten van banken in plaats van onafhankelijke automaten in toeristische gebieden, die vaak hoge kosten rekenen. Kies altijd om in euro's te worden belast en wijs dynamische valutaomrekening af. Controleer uw bankkosten vóór de reis, omdat Italiaanse geldautomaten een eigen opnamekosten kunnen toevoegen.
Alle oplichting en tips voor Verona, Italy

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-25. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Verona, Italy

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Verona, Italy voor 2 personen?
Ongeveer €845 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €360 met een krap budget tot €1 340 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Verona, Italy?
Reken op €60 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €140 middenklasse en €225 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Verona, Italy duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €22,32, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €99 per nacht. Dat plaatst Verona, Italy bij de duurdere bestemmingen.
Hoeveel kost een hotel in Verona, Italy?
Reken op ongeveer €43 per nacht voor een budgetkamer, €99 voor een middenklasse hotel en €135 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.