City BuddyCityBuddy
Nederlands
Stunning aerial capture of Hiroshima Peace Memorial Dome, a UNESCO World Heritage Site.

Hoeveel kost een reis naar Hiroshima, Japan?

Foto gemaakt door Hoi Wai op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Hiroshima, Japan voor 2 personen kost ongeveer €815 (¥145 000) op een middenklassebudget, van €600 (¥106 000) bij goedkoop reizen tot €1 170 (¥207 000) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€815
¥145 000
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€135 (¥24 200)
per persoon per dag
Verblijf€545 (¥97 100)
Eten en drinken€130 (¥23 200)
Lokaal vervoer€70 (¥12 500)
Bezienswaardigheden en activiteiten€69 (¥12 300)
Totaal€815 (¥145 000)

Kosten per persoon per dag in Hiroshima, Japan

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€79¥14 100€91¥16 200€120¥21 100
Eten en drinken€13¥2 290€22¥3 870€31¥5 530
Lokaal vervoer€3¥575€12¥2 080€21¥3 770
Bezienswaardigheden en activiteiten€4,5¥790€12¥2 060€23¥4 110
Totaal per persoon per dag€100¥17 700€135¥24 200€195¥34 500

Wat dingen kosten in Hiroshima, Japan

Hotelkamer per nacht

  • Budget€160 (¥28 100)
  • Middenklasse€180 (¥32 400)
  • Comfort€240 (¥42 200)

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 22 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€8,90 (¥1 581)
  • Streetfood of snelle maaltijd€2,67 (¥474,30)
  • Koffie€2,23 (¥395,25)
  • Bier€2,67 (¥474,30)
  • Taxi per km€1,34 (¥237,15)
  • Openbaar vervoer ticket€1,30 (¥230)

Hotels in Hiroshima, Japan

Budget: €160 (¥28 100) · Middenklasse: €180 (¥32 400) · Comfort: €240 (¥42 200)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Hiroshima, Japan

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): ¥10 000 - ¥15 000 (€56 - €84). Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomstterminal. Japanse taxi's hebben een meter, dus de ritprijs is over het algemeen eerlijk, maar bevestig dat de chauffeur de meter start voordat je vertrekt.
  • Beste alternatief: Hiroshima Airport Limousine Bus naar Hiroshima Station (¥1 400 (€7,88))
  • Bij Hiroden trams stap je achterin in en neem je een genummerd kaartje (seiriken) bij het instappen, en betaal je het tarief dat voor jouw zone wordt aangegeven bij het uitstappen voorin. Voor stadsbussen gebruik je IC-kaarten zoals ICOCA of Suica, of neem je een kaartje en betaal je overeenkomstig de tarievenbord. Boete zonder geldig ticket: ¥20 000 (€112,62).
  • Fooien geven is niet gebruikelijk in Japan en service is inbegrepen. Geef geen fooi; geld achterlaten op tafel kan verwarring veroorzaken.
  • Geen entreeprijs, servicekosten of broodkosten bij normale restaurants. Sommige izakaya's kunnen een kleine otoshi (tussendoortje aan tafel) toeslag toevoegen, meestal 300 tot 500 JPY, die op de menukaart staat of bij het zitten wordt vermeld.
  • Kies altijd om in JPY te worden belast en weiger dynamische valutaconversie. Gebruik geldautomaten van banken zoals Japan Post Bank (Yucho), 7-Eleven of gemakswinkelmachines, die buitenlandse kaarten betrouwbaar accepteren. Onafhankelijke wisselkantoren en balies op de luchthaven geven vaak slechtere wisselkoersen dan geldautomaten.

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-22. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Hiroshima, Japan

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Hiroshima, Japan voor 2 personen?
Ongeveer €815 (¥145 000) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €600 (¥106 000) met een krap budget tot €1 170 (¥207 000) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Hiroshima, Japan?
Reken op €100 (¥17 700) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €135 (¥24 200) middenklasse en €195 (¥34 500) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Hiroshima, Japan duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €8,90 (¥1 581), een koffie €2,23 (¥395,25) en een hotelkamer rond €180 (¥32 400) per nacht. Dat plaatst Hiroshima, Japan bij de duurdere bestemmingen.
Hoeveel kost een hotel in Hiroshima, Japan?
Reken op ongeveer €160 (¥28 100) per nacht voor een budgetkamer, €180 (¥32 400) voor een middenklasse hotel en €240 (¥42 200) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.