City BuddyCityBuddy
Nederlands
Colorful fishing boats floating in the serene Marsaxlokk harbour under a bright sky.

Hoeveel kost een reis naar Marsaxlokk, Malta?

Foto gemaakt door YUKSEL OZDEMIR op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Marsaxlokk, Malta voor 2 personen kost ongeveer €580 op een middenklassebudget, van €320 bij goedkoop reizen tot €975 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€580
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€96
per persoon per dag
Verblijf€185
Eten en drinken€200
Lokaal vervoer€89
Bezienswaardigheden en activiteiten€105
Totaal€580

Kosten per persoon per dag in Marsaxlokk, Malta

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€19€31€59
Eten en drinken€23€33€43
Lokaal vervoer€5€15€25
Bezienswaardigheden en activiteiten€6,5€17€35
Totaal per persoon per dag€53€96€160

Wat dingen kosten in Marsaxlokk, Malta

Hotelkamer per nacht

  • Budget€37
  • Middenklasse€62
  • Comfort€120

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Marsaxlokk, Malta.

  • Restaurantmaaltijd€13,39
  • Streetfood of snelle maaltijd€6,25
  • Koffie€2,23
  • Bier€3,12
  • Openbaar vervoer ticket€2

Hotels in Marsaxlokk, Malta

Budget: €37 · Middenklasse: €62 · Comfort: €120

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Marsaxlokk, Malta

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €25 - €35. Gebruik de officiële taxistandplaats met een vast tarievenbord of een meter. Weiger niet-gelicentieerde chauffeurs die buiten aankomst buiten de aankomsthal benaderen en een vast bedrag aanbieden.
  • Beste alternatief: Buslijnen X4 of 82 richting het hoofdplein van Marsaxlokk, geïntegreerd in het nationale busnetwerk. (€2)
  • Houd het ticket of de kaart bij het instappen tegen de lezer. Tarieven gelden per rit op het busnetwerk en uitchecken is niet nodig. Boete zonder geldig ticket: €40.
  • Fooien zijn bescheiden, ongeveer 5 tot 10 procent in restaurants wanneer de service goed is, met een klein bedrag achtergelaten voor cafés en taxi's.
  • Service is meestal inbegrepen in de rekening; eventuele kosten voor gedekte tafels moeten op de menukaart staan. Bevestig of er een servicekosten worden toegevoegd vóór het betalen.
  • Kies altijd om in euro's te betalen en weiger dynamische valutaconversie. Geef de voorkeur aan pinautomaten bij banken en controleer op opnamekosten vóór bevestiging.
Alle oplichting en tips voor Marsaxlokk, Malta

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-25. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Marsaxlokk, Malta

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Marsaxlokk, Malta voor 2 personen?
Ongeveer €580 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €320 met een krap budget tot €975 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Marsaxlokk, Malta?
Reken op €53 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €96 middenklasse en €160 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Marsaxlokk, Malta duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €13,39, een koffie €2,23 en een hotelkamer rond €62 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Marsaxlokk, Malta?
Reken op ongeveer €37 per nacht voor een budgetkamer, €62 voor een middenklasse hotel en €120 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.