City BuddyCityBuddy
Nederlands
Explore the historic Kasbah of the Udayas in Rabat, Morocco, a UNESCO World Heritage Site by the sea.

Hoeveel kost een reis naar Rabat, Morocco?

Foto gemaakt door Jean Marc Bonnel op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Rabat, Morocco voor 2 personen kost ongeveer €320 (3 540 MAD) op een middenklassebudget, van €135 (1 480 MAD) bij goedkoop reizen tot €505 (5 580 MAD) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€320
3 540 MAD
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€54 (590 MAD)
per persoon per dag
Verblijf€150 (1 650 MAD)
Eten en drinken€89 (975 MAD)
Lokaal vervoer€40 (445 MAD)
Bezienswaardigheden en activiteiten€43 (470 MAD)
Totaal€320 (3 540 MAD)

Kosten per persoon per dag in Rabat, Morocco

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€11120 MAD€25275 MAD€34375 MAD
Eten en drinken€7,584 MAD€15165 MAD€22240 MAD
Lokaal vervoer€1,515 MAD€6,574 MAD€13140 MAD
Bezienswaardigheden en activiteiten€2,529 MAD€778 MAD€16175 MAD
Totaal per persoon per dag€22245 MAD€54590 MAD€84930 MAD

Wat dingen kosten in Rabat, Morocco

Hotelkamer per nacht

  • Budget€21 (235 MAD)
  • Middenklasse€50 (550 MAD)
  • Comfort€68 (745 MAD)

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 5 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€5,35 (58,86 MAD)
  • Streetfood of snelle maaltijd€1,78 (19,62 MAD)
  • Koffie€0,89 (9,81 MAD)
  • Bier€3,57 (39,24 MAD)
  • Taxi per km€0,71 (7,85 MAD)
  • Openbaar vervoer ticket€0,55 (6 MAD)

Hotels in Rabat, Morocco

Budget: €21 (235 MAD) · Middenklasse: €50 (550 MAD) · Comfort: €68 (745 MAD)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Rabat, Morocco

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): 150 MAD - 250 MAD (€14 - €23). Gebruik alleen de officiële taxistandplaats en spreek de prijs af voordat u instapt. Weiger niet-gelicentieerde chauffeurs die u binnen de terminal benaderen.
  • Beste alternatief: ONCF-trein (lijn Rabat Ville) (40 MAD (€3,63))
  • Valideer uw ticket bij de poort voordat u de tram instapt, of koop een contactloze kaart bij de stations. Zonder validatie geldt dit als reizen zonder geldig ticket. Boete zonder geldig ticket: 100 MAD (€9,09).
  • Ongeveer 10 procent in restaurants wordt op prijs gesteld; kleingeld voor taxi's en diensten.
  • In Rabat is er standaard geen couvert- of broodheffing; menu's moeten prijzen tonen. Bevestig het totaalbedrag voordat u betaalt als er een serviceheffing verschijnt.
  • Kies ervoor om in Marokkaanse Dirham te worden belast en weiger dynamische valutaconversie. Gebruik bij voorkeur geldautomaten van banken in plaats van onafhankelijke automaten met hoge kosten. Controleer de buitenlandse transactiekosten van uw bank vóór de reis.
Alle oplichting en tips voor Rabat, Morocco

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Rabat, Morocco

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Rabat, Morocco voor 2 personen?
Ongeveer €320 (3 540 MAD) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €135 (1 480 MAD) met een krap budget tot €505 (5 580 MAD) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Rabat, Morocco?
Reken op €22 (245 MAD) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €54 (590 MAD) middenklasse en €84 (930 MAD) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Rabat, Morocco duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €5,35 (58,86 MAD), een koffie €0,89 (9,81 MAD) en een hotelkamer rond €50 (550 MAD) per nacht. Dat maakt Rabat, Morocco een betaalbare bestemming naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Rabat, Morocco?
Reken op ongeveer €21 (235 MAD) per nacht voor een budgetkamer, €50 (550 MAD) voor een middenklasse hotel en €68 (745 MAD) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.