City BuddyCityBuddy
Nederlands
Vibrant street life in downtown Tangier, Morocco, showcasing people and cars on a busy road.

Hoeveel kost een reis naar Tangier, Morocco?

Foto gemaakt door MELIANI Driss op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Tangier, Morocco voor 2 personen kost ongeveer €355 (3 880 MAD) op een middenklassebudget, van €96 (1 060 MAD) bij goedkoop reizen tot €645 (7 110 MAD) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€355
3 880 MAD
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€59 (645 MAD)
per persoon per dag
Verblijf€220 (2 410 MAD)
Eten en drinken€61 (670 MAD)
Lokaal vervoer€30 (325 MAD)
Bezienswaardigheden en activiteiten€43 (470 MAD)
Totaal€355 (3 880 MAD)

Kosten per persoon per dag in Tangier, Morocco

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€6,574 MAD€37400 MAD€68750 MAD
Eten en drinken€553 MAD€10110 MAD€16175 MAD
Lokaal vervoer€220 MAD€554 MAD€7,585 MAD
Bezienswaardigheden en activiteiten€2,529 MAD€779 MAD€16175 MAD
Totaal per persoon per dag€16175 MAD€59645 MAD€1101 180 MAD

Wat dingen kosten in Tangier, Morocco

Hotelkamer per nacht

  • Budget€13 (145 MAD)
  • Middenklasse€73 (805 MAD)
  • Comfort€135 (1 500 MAD)

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 9 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€3,57 (39,25 MAD)
  • Streetfood of snelle maaltijd€0,89 (9,81 MAD)
  • Koffie€0,89 (9,81 MAD)
  • Bier€2,68 (29,44 MAD)
  • Taxi per km€0,27 (2,94 MAD)
  • Openbaar vervoer ticket€0,73 (8 MAD)

Hotels in Tangier, Morocco

Budget: €13 (145 MAD) · Middenklasse: €73 (805 MAD) · Comfort: €135 (1 500 MAD)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Tangier, Morocco

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): 200 MAD - 250 MAD (€18 - €23). Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal. Spreek de prijs af voordat je instapt of sta erop dat de meter draait. Niet-gelicentieerde chauffeurs benaderen je binnen in de terminal; weiger ze.
  • Beste alternatief: ALSA-bus (lijn 80) van de luchthaven naar Place de la Gare / stadscentrum (50 MAD (€4,55))
  • Het ticket moet worden gevalideerd bij het instappen van de tram met behulp van de machines op het perron. Bij bussen moet je betalen aan de conducteur of chauffeur bij het instappen. Bewaar je ticket tot het einde van de reis. Boete zonder geldig ticket: 100 MAD (€9,10).
  • Geef 5 tot 10 procent fooi in restaurants wanneer geen servicekosten worden toegevoegd. Rond petit taxi-tarieven naar boven af. Geef kleine fooien aan kruiers en gidsen.
  • Sommige restaurants voegen servicekosten of couvert toe aan de rekening. Controleer de menukaart op prijzen voordat je bestelt en bekijk de rekening op onverwachte extra's. Vraag voordat je gaat zitten als het onduidelijk is.
  • Gebruik geldautomaten van grote banken. Kies er altijd voor om in Marokkaanse Dirham te worden belast en wijs dynamische valutaomrekening af. Onafhankelijke geldautomaten in toeristische gebieden rekenen vaak hoge kosten. Informeer je bank vóór je reis, aangezien kaartacceptatie wisselend kan zijn buiten grote hotels en ketens.
Alle oplichting en tips voor Tangier, Morocco

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-25. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Tangier, Morocco

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Tangier, Morocco voor 2 personen?
Ongeveer €355 (3 880 MAD) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €96 (1 060 MAD) met een krap budget tot €645 (7 110 MAD) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Tangier, Morocco?
Reken op €16 (175 MAD) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €59 (645 MAD) middenklasse en €110 (1 180 MAD) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Tangier, Morocco duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €3,57 (39,25 MAD), een koffie €0,89 (9,81 MAD) en een hotelkamer rond €73 (805 MAD) per nacht. Dat maakt Tangier, Morocco een betaalbare bestemming naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Tangier, Morocco?
Reken op ongeveer €13 (145 MAD) per nacht voor een budgetkamer, €73 (805 MAD) voor een middenklasse hotel en €135 (1 500 MAD) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.