City BuddyCityBuddy
Nederlands
A historic church bell tower on a bright day, framed by trees and sky, showcasing European architecture.

Hoeveel kost een reis naar Cascais, Portugal?

Foto gemaakt door Travel Photographer op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Cascais, Portugal voor 2 personen kost ongeveer €620 op een middenklassebudget, van €250 bij goedkoop reizen tot €1 330 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€620
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€105
per persoon per dag
Verblijf€340
Eten en drinken€140
Lokaal vervoer€58
Bezienswaardigheden en activiteiten€83
Totaal€620

Kosten per persoon per dag in Cascais, Portugal

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€19€57€150
Eten en drinken€13€23€32
Lokaal vervoer€4,5€9,5€14
Bezienswaardigheden en activiteiten€5,5€14€28
Totaal per persoon per dag€41€105€220

Wat dingen kosten in Cascais, Portugal

Hotelkamer per nacht

  • Budget€37
  • Middenklasse€115
  • Comfort€295

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 12 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€10,70
  • Streetfood of snelle maaltijd€2,67
  • Koffie€1,07
  • Bier€2,23
  • Taxi per km€0,67
  • Openbaar vervoer ticket€1,80

Hotels in Cascais, Portugal

Budget: €37 · Middenklasse: €115 · Comfort: €295

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Cascais, Portugal

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €35 - €45. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal en sta erop dat de meter draait. Bevestig het geschatte tarief voordat u vertrekt. Weiger chauffeurs die vaste opgeblazen tarieven offeren of de meter overslaan.
  • Beste alternatief: Linha de Cascais trein vanaf station Cais do Sodre in het centrum van Lissabon, bereikbaar vanaf de luchthaven met de metro of de Aerobus. (€2,50)
  • Valideer tickets bij de oranje validatiemachines op het perron voordat u de trein instapt. Niet valideren wordt behandeld als reizen zonder geldig ticket. Boete zonder geldig ticket: €65.
  • Fooi geven wordt gewaardeerd maar is niet verplicht, ongeveer 5 tot 10 procent in restaurants wanneer de service goed is. Afronden voor taxi's en kleine fooien voor rondleidingen zijn prima.
  • In Portugal is een servicecharge of couvert normaal gesproken inbegrepen in de menuprijs, dus controleer de rekening op onverwachte extra kosten. Sommige toeristische plekken voegen een couvert- of broodtoeslag toe; loop weg als prijzen niet op de menukaart staan.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaomrekening. Geef de voorkeur aan geldautomaten van grote banken. Wees u ervan bewust dat onafhankelijke geldautomaatmerken hogere kosten kunnen rekenen, dus controleer de kosten op het scherm voordat u akkoord gaat.
Alle oplichting en tips voor Cascais, Portugal

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Cascais, Portugal

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Cascais, Portugal voor 2 personen?
Ongeveer €620 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €250 met een krap budget tot €1 330 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Cascais, Portugal?
Reken op €41 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €105 middenklasse en €220 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Cascais, Portugal duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €10,70, een koffie €1,07 en een hotelkamer rond €115 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Cascais, Portugal?
Reken op ongeveer €37 per nacht voor een budgetkamer, €115 voor een middenklasse hotel en €295 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.