City BuddyCityBuddy
Nederlands
Street view of Ponta Delgada with historic architecture and bustling afternoon activity.

Hoeveel kost een reis naar Ponta Delgada, Portugal?

Foto gemaakt door Ndumiso Zimu op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Ponta Delgada, Portugal voor 2 personen kost ongeveer €570 op een middenklassebudget, van €205 bij goedkoop reizen tot €805 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€570
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€95
per persoon per dag
Verblijf€315
Eten en drinken€130
Lokaal vervoer€52
Bezienswaardigheden en activiteiten€70
Totaal€570

Kosten per persoon per dag in Ponta Delgada, Portugal

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€13€53€66
Eten en drinken€14€22€29
Lokaal vervoer€2,5€8,5€16
Bezienswaardigheden en activiteiten€4,5€12€23
Totaal per persoon per dag€34€95€135

Wat dingen kosten in Ponta Delgada, Portugal

Hotelkamer per nacht

  • Budget€27
  • Middenklasse€105
  • Comfort€130

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 9 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€8,93
  • Streetfood of snelle maaltijd€3,57
  • Koffie€1,34
  • Bier€2,68
  • Taxi per km€0,89
  • Openbaar vervoer ticket€1

Hotels in Ponta Delgada, Portugal

Budget: €27 · Middenklasse: €105 · Comfort: €130

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Ponta Delgada, Portugal

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €15 - €20. Gebruik de officiële taxistandplaats bij de terminal en sta op de meterstand. Weiger vaste prijzen die worden aangeboden door chauffeurs die je in de aankomsthal benaderen.
  • Beste alternatief: Stadsbuslijn A (Aerobus), rijdend van de luchthaven naar het centrum van Ponta Delgada (€3)
  • Koop je kaartje bij de chauffeur of een officiële automaat vóór het instappen. Valideer het aan boord wanneer je instapt. Kaartjes worden gecontroleerd door inspecteurs.
  • Bescheiden en niet verplicht. Rond af in taxi's en laat 5-10% achter in restaurants als de service goed was. Geen extra fooi verwacht bij rondleidingen.
  • Couvert- en servicekosten zijn in Portugal wettelijk ongebruikelijk. Controleer je rekening op een toegevoegde servicefee.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en wijs dynamische valutaconversie af. Geef de voorkeur aan geldautomaten die bij banken horen. Vermijd onafhankelijke machines met hoge kosten.
Alle oplichting en tips voor Ponta Delgada, Portugal

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-24. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Ponta Delgada, Portugal

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Ponta Delgada, Portugal voor 2 personen?
Ongeveer €570 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €205 met een krap budget tot €805 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Ponta Delgada, Portugal?
Reken op €34 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €95 middenklasse en €135 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Ponta Delgada, Portugal duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €8,93, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €105 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Ponta Delgada, Portugal?
Reken op ongeveer €27 per nacht voor een budgetkamer, €105 voor een middenklasse hotel en €130 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.