City BuddyCityBuddy
Nederlands
Close-up of a textured metal surface with geometric patterns, captured in Busan, South Korea.

Hoeveel kost een reis naar Inverness, Scotland?

Foto gemaakt door vedanti op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Inverness, Scotland voor 2 personen kost ongeveer €785 (£660) op een middenklassebudget, van €370 (£310) bij goedkoop reizen tot €1 190 (£995) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€785
£660
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€130 (£110)
per persoon per dag
Verblijf€300 (£250)
Eten en drinken€240 (£200)
Lokaal vervoer€120 (£100)
Bezienswaardigheden en activiteiten€125 (£105)
Totaal€785 (£660)

Kosten per persoon per dag in Inverness, Scotland

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€21£18€50£42€68£57
Eten en drinken€25£21€40£33€54£46
Lokaal vervoer€7,5£6€20£17€34£29
Bezienswaardigheden en activiteiten€8£6,5€21£17€42£35
Totaal per persoon per dag€62£52€130£110€200£165

Wat dingen kosten in Inverness, Scotland

Hotelkamer per nacht

  • Budget€43 (£36)
  • Middenklasse€100 (£84)
  • Comfort€135 (£115)

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 7 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€16,03 (£13,44)
  • Streetfood of snelle maaltijd€6,23 (£5,23)
  • Koffie€2,67 (£2,24)
  • Bier€5,34 (£4,48)
  • Taxi per km€2,23 (£1,87)
  • Openbaar vervoer ticket€2,98 (£2,50)

Hotels in Inverness, Scotland

Budget: €43 (£36) · Middenklasse: €100 (£84) · Comfort: €135 (£115)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Inverness, Scotland

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): £22 - £35 (€26 - €42). Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de terminal. Overdag zijn de tarieven per meter naar het centrum doorgaans hoger dan de bus, maar worden bepaald door de meter. Weiger niet-gelicentieerde chauffeurs die vaste contante deals aanbieden.
  • Beste alternatief: Stagecoach-bus naar het busstation van Inverness (£4,50 (€5,37))
  • Inverness gebruikt busgebaseerd openbaar vervoer, dus er is geen incheckpaal bij de haltes. Koop een ticket bij de chauffeur bij het instappen of gebruik de Stagecoach-app voor vertrek; zorg dat u gepast geld of een contactloze kaart bij de hand hebt.
  • Fooien worden gewaardeerd maar zijn niet verplicht. Ongeveer 10-15% in restaurants wanneer de service goed is; naar boven afronden in taxi's en klein geld achterlaten in pubs.
  • Een aparte couvert- of broodtoeslag is niet standaard in restaurants in Inverness. Een optionele servicecharge kan op rekeningen voor groepen verschijnen en kan op verzoek worden verwijderd.
  • Kies er altijd voor om in GBP te worden afgerekend en wijs dynamische valutaconversie af bij geldautomaten en betaalterminals. Geef de voorkeur aan geldautomaten van banken boven onafhankelijke machines in winkels of op toeristische plekken, die doorgaans hogere kosten in rekening brengen.
Alle oplichting en tips voor Inverness, Scotland

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-22. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Inverness, Scotland

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Inverness, Scotland voor 2 personen?
Ongeveer €785 (£660) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €370 (£310) met een krap budget tot €1 190 (£995) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Inverness, Scotland?
Reken op €62 (£52) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €130 (£110) middenklasse en €200 (£165) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Inverness, Scotland duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €16,03 (£13,44), een koffie €2,67 (£2,24) en een hotelkamer rond €100 (£84) per nacht. Dat plaatst Inverness, Scotland bij de duurdere bestemmingen.
Hoeveel kost een hotel in Inverness, Scotland?
Reken op ongeveer €43 (£36) per nacht voor een budgetkamer, €100 (£84) voor een middenklasse hotel en €135 (£115) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.