City BuddyCityBuddy
Nederlands
View of Sokcho's skyline with high-rise buildings and a blue bridge under a clear sky.

Hoeveel kost een reis naar Sokcho, South Korea?

Foto gemaakt door 정규송 Nui MALAMA op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Sokcho, South Korea voor 2 personen kost ongeveer €375 (₩555 000) op een middenklassebudget, van €215 (₩317 000) bij goedkoop reizen tot €595 (₩883 000) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€375
₩555 000
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€62 (₩92 500)
per persoon per dag
Verblijf€140 (₩206 000)
Eten en drinken€105 (₩153 000)
Lokaal vervoer€84 (₩124 000)
Bezienswaardigheden en activiteiten€49 (₩72 300)
Totaal€375 (₩555 000)

Kosten per persoon per dag in Sokcho, South Korea

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€20₩29 800€23₩34 300€29₩42 900
Eten en drinken€10₩14 800€17₩25 400€26₩38 200
Lokaal vervoer€2,5₩3 500€14₩20 700€28₩42 000
Bezienswaardigheden en activiteiten€3₩4 640€8₩12 100€16₩24 100
Totaal per persoon per dag€36₩52 800€62₩92 500€99₩147 000

Wat dingen kosten in Sokcho, South Korea

Hotelkamer per nacht

  • Budget€40 (₩59 600)
  • Middenklasse€46 (₩68 600)
  • Comfort€58 (₩85 700)

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 28 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€6,24 (₩9 274,68)
  • Streetfood of snelle maaltijd€1,78 (₩2 649,91)
  • Koffie€2,67 (₩3 974,86)
  • Bier€2,67 (₩3 974,86)
  • Taxi per km€1,96 (₩2 914,90)
  • Openbaar vervoer ticket€0,94 (₩1 400)

Hotels in Sokcho, South Korea

Budget: €40 (₩59 600) · Middenklasse: €46 (₩68 600) · Comfort: €58 (₩85 700)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Sokcho, South Korea

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): ₩28 000 - ₩35 000 (€19 - €24). Gebruik de officiële taxistandplaats bij de terminal en sta op de meter. Wijs chauffeurs af die een vaste contante prijs aanbieden vóór de rit. Kakao T kan ook een taxi op de meter oproepen.
  • Beste alternatief: Luchthavenlimousine / interlokale bus naar het busstation van Sokcho (₩10 000 (€6,73))
  • Houd je T-money kaart of telefoon bij het instappen tegen de lezer en opnieuw bij het uitstappen. Contante reizigers moeten bij het instappen het exacte bedrag betalen. De kaart is niet gevalideerd tenzij je bij het instappen tapt. Boete zonder geldig ticket: ₩30 000 (€20,19).
  • Fooien worden niet verwacht en zijn niet gebruikelijk in restaurants, taxi's of rondleidingen. Afronden is niet nodig; service is inbegrepen.
  • Geen couvert- of broodkosten zijn gebruikelijk in Koreaanse restaurants. Menu's tonen prijzen inclusief belasting. Als er een servicekostenpost verschijnt, vraag dan voordat je betaalt, want dat is niet gebruikelijk.
  • Kies ervoor om in KRW te worden afgerekend en weiger dynamische valutaconversie. Geef de voorkeur aan geldautomaten bij echte bankfilialen, die lagere kosten rekenen. Onafhankelijke machines voegen vaak een vast bedrag per opname toe.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Sokcho, South Korea

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Sokcho, South Korea voor 2 personen?
Ongeveer €375 (₩555 000) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €215 (₩317 000) met een krap budget tot €595 (₩883 000) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Sokcho, South Korea?
Reken op €36 (₩52 800) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €62 (₩92 500) middenklasse en €99 (₩147 000) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Sokcho, South Korea duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €6,24 (₩9 274,68), een koffie €2,67 (₩3 974,86) en een hotelkamer rond €46 (₩68 600) per nacht. Dat maakt Sokcho, South Korea een betaalbare bestemming naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Sokcho, South Korea?
Reken op ongeveer €40 (₩59 600) per nacht voor een budgetkamer, €46 (₩68 600) voor een middenklasse hotel en €58 (₩85 700) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.