City BuddyCityBuddy
Nederlands
Aerial view of Donostia-San Sebastián with scenic hills and city buildings.

Hoeveel kost een reis naar Donostia / San Sebastián, Spain?

Foto gemaakt door Gustavo de J Sánchez op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Donostia / San Sebastián, Spain voor 2 personen kost ongeveer €830 op een middenklassebudget, van €335 bij goedkoop reizen tot €1 200 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€830
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€140
per persoon per dag
Verblijf€395
Eten en drinken€225
Lokaal vervoer€71
Bezienswaardigheden en activiteiten€140
Totaal€830

Kosten per persoon per dag in Donostia / San Sebastián, Spain

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€21€66€82
Eten en drinken€21€37€52
Lokaal vervoer€4€12€20
Bezienswaardigheden en activiteiten€9€23€46
Totaal per persoon per dag€55€140€200

Wat dingen kosten in Donostia / San Sebastián, Spain

Hotelkamer per nacht

  • Budget€43
  • Middenklasse€130
  • Comfort€165

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 12 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€17,81
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,45
  • Koffie€1,34
  • Bier€3,12
  • Taxi per km€1,16
  • Openbaar vervoer ticket€1,70

Hotels in Donostia / San Sebastián, Spain

Budget: €43 · Middenklasse: €130 · Comfort: €165

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Donostia / San Sebastián, Spain

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €30 - €40. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal en controleer dat de meter draait. Weiger chauffeurs die vaste prijzen zonder meter aanbieden. Uber, FreeNow en Cabify rijden ook en bieden prijzen via de app aan.
  • Beste alternatief: Euskotren-buslijn van de luchthaventerminal naar het stadscentrum, met aankomst bij het centrale busstation nabij Plaza Gipuzkoa. (€3)
  • Koop het ticket vóór het instappen bij de haltes of via de officiële app en valideer het in de bus bij het instappen. Tickets zijn voor eenmalig gebruik, dus valideer voor elke rit een nieuw ticket. Bewaar het tot je uitstapt, controleurs controleren regelmatig. Boete zonder geldig ticket: €80.
  • Service is meestal inbegrepen in de rekening. Rond af of laat 5-10% achter voor goede bediening in restaurants; afronden is prima voor taxi's en bars.
  • Couverts zijn ongewoon in San Sebastián. Controleer dat de menuprijzen overeenkomen met de eindrekening en bevestig de prijs vóór het bestellen van pintxo's aan de toog; sommige bars rekenen per spies of per tandenstoker.
  • Gebruik bij voorkeur geldautomaten die aan bankfilialen zijn gekoppeld. Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaconversie. Onafhankelijke geldautomaten en wisselkantoren nabij de oude stad rekenen vaak extra kosten of slechte koersen; gebruik waar mogelijk de kaart van je bank.
Alle oplichting en tips voor Donostia / San Sebastián, Spain

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-22. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Donostia / San Sebastián, Spain

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Donostia / San Sebastián, Spain voor 2 personen?
Ongeveer €830 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €335 met een krap budget tot €1 200 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Donostia / San Sebastián, Spain?
Reken op €55 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €140 middenklasse en €200 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Donostia / San Sebastián, Spain duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €17,81, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €130 per nacht. Dat plaatst Donostia / San Sebastián, Spain bij de duurdere bestemmingen.
Hoeveel kost een hotel in Donostia / San Sebastián, Spain?
Reken op ongeveer €43 per nacht voor een budgetkamer, €130 voor een middenklasse hotel en €165 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.