City BuddyCityBuddy
Nederlands
Close-up of a textured white stucco wall, ideal for design and decor projects.

Hoeveel kost een reis naar Estepona, Spain?

Foto gemaakt door Tatiana Syrikova op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Estepona, Spain voor 2 personen kost ongeveer €485 op een middenklassebudget, van €255 bij goedkoop reizen tot €820 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€485
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€81
per persoon per dag
Verblijf€135
Eten en drinken€185
Lokaal vervoer€61
Bezienswaardigheden en activiteiten€105
Totaal€485

Kosten per persoon per dag in Estepona, Spain

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€13€22€42
Eten en drinken€19€31€42
Lokaal vervoer€3€10€18
Bezienswaardigheden en activiteiten€6,5€17€35
Totaal per persoon per dag€42€81€135

Wat dingen kosten in Estepona, Spain

Hotelkamer per nacht

  • Budget€27
  • Middenklasse€45
  • Comfort€85

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Estepona, Spain.

  • Restaurantmaaltijd€13,37
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,46
  • Koffie€2,23
  • Bier€2,67
  • Taxi per km€1,07
  • Openbaar vervoer ticket€1,20

Hotels in Estepona, Spain

Budget: €27 · Middenklasse: €45 · Comfort: €85

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Estepona, Spain

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €65 - €85. Gebruik de officiële taxistandplaats bij aankomst; spreek de ritprijs af of bevestig deze voordat je vertrekt. Weiger chauffeurs die je binnen in de terminal benaderen.
  • Beste alternatief: Avanza bus 626 naar Málaga en dan overstappen, of de directe Costa del Sol busdiensten langs de A-7 kustroute (€12)
  • Koop het ticket bij de chauffeur of uit de ticketautomaat voordat je instapt en bewaar het voor controle. Tik of valideer bij het instappen waar nodig, want chauffeurs handhaven dit.
  • Fooi geven is bescheiden. 10% is gebruikelijk in restaurants als de service goed is. Niet verwacht in taxi's, en afronden naar boven is prima.
  • Controleer of de menukaart prijzen vermeldt voordat je bestelt. Sommige toeristische gelegenheden rekenen brood-, couvert- of servicekosten, dus bevestig dat er niets wordt toegevoegd dat je niet hebt gevraagd.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaconversie. Geef de voorkeur aan geldautomaten die aan banken zijn verbonden. Controleer opnamekosten op het scherm voordat je bevestigt.
Alle oplichting en tips voor Estepona, Spain

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Estepona, Spain

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Estepona, Spain voor 2 personen?
Ongeveer €485 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €255 met een krap budget tot €820 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Estepona, Spain?
Reken op €42 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €81 middenklasse en €135 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Estepona, Spain duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €13,37, een koffie €2,23 en een hotelkamer rond €45 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Estepona, Spain?
Reken op ongeveer €27 per nacht voor een budgetkamer, €45 voor een middenklasse hotel en €85 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.