City BuddyCityBuddy
Nederlands
A sailboat sails across the open Mediterranean sea under a clear sky, capturing nautical adventure.

Hoeveel kost een reis naar Figueres, Spain?

Foto gemaakt door Jahoo Clouseau op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Figueres, Spain voor 2 personen kost ongeveer €450 op een middenklassebudget, van €230 bij goedkoop reizen tot €780 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€450
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€75
per persoon per dag
Verblijf€160
Eten en drinken€140
Lokaal vervoer€65
Bezienswaardigheden en activiteiten€83
Totaal€450

Kosten per persoon per dag in Figueres, Spain

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€16€27€51
Eten en drinken€13€23€33
Lokaal vervoer€4€11€18
Bezienswaardigheden en activiteiten€5,5€14€28
Totaal per persoon per dag€38€75€130

Wat dingen kosten in Figueres, Spain

Hotelkamer per nacht

  • Budget€32
  • Middenklasse€53
  • Comfort€100

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Figueres, Spain.

  • Restaurantmaaltijd€10,70
  • Streetfood of snelle maaltijd€2,67
  • Koffie€1,34
  • Bier€2,23
  • Taxi per km€1,07
  • Openbaar vervoer ticket€1,50

Hotels in Figueres, Spain

Budget: €32 · Middenklasse: €53 · Comfort: €100

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Figueres, Spain

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €60 - €80. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal. De rit op de meter van de luchthaven van Girona naar het centrum van Figueres kost grofweg 60-80 euro. Wijs illegale chauffeurs af die vaste hoge prijzen aanbieden voordat je de standplaats bereikt.
  • Beste alternatief: Sagalés-bus van de luchthaven van Girona naar de stad Girona, daarna trein (RENFE) naar Figueres (€25)
  • Valideer je buskaart bij het instappen met de validator aan boord. Treinkaartjes moeten bij de gele machines worden gevalideerd voordat je op het station instapt. Boete zonder geldig ticket: €100.
  • Fooien zijn niet verplicht maar worden gewaardeerd, meestal rond de 5-10% in restaurants. Afronden naar boven in taxi's is gebruikelijk. Geen fooi wordt verwacht bij korte bus- of treinreizen.
  • Sommige restaurants rekenen een couvert- of broodtoeslag die op de menukaart vermeld zou moeten staan. Controleer de menukaart op een gedrukte prijs voordat je bestelt. Als brood of pan con tomate op de rekening verschijnt zonder dat je het hebt besteld, vraag dan om het te verwijderen.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en wijs dynamische valutaconversie af bij geldautomaten en betaalterminals. Geef de voorkeur aan geldautomaten van grote banken. Onafhankelijke geldautomaten in toeristische gebieden kunnen hoge kosten in rekening brengen.
Alle oplichting en tips voor Figueres, Spain

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Figueres, Spain

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Figueres, Spain voor 2 personen?
Ongeveer €450 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €230 met een krap budget tot €780 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Figueres, Spain?
Reken op €38 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €75 middenklasse en €130 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Figueres, Spain duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €10,70, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €53 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Figueres, Spain?
Reken op ongeveer €32 per nacht voor een budgetkamer, €53 voor een middenklasse hotel en €100 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.