City BuddyCityBuddy
Nederlands
Beautiful view of AP-7 highway near Fuengirola and Málaga, with distant mountains under a blue sky.

Hoeveel kost een reis naar Fuengirola, Spain?

Foto gemaakt door ricfer op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Fuengirola, Spain voor 2 personen kost ongeveer €650 op een middenklassebudget, van €255 bij goedkoop reizen tot €925 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€650
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€110
per persoon per dag
Verblijf€295
Eten en drinken€175
Lokaal vervoer€70
Bezienswaardigheden en activiteiten€105
Totaal€650

Kosten per persoon per dag in Fuengirola, Spain

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€13€49€62
Eten en drinken€18€29€39
Lokaal vervoer€4,5€12€19
Bezienswaardigheden en activiteiten€6,5€17€35
Totaal per persoon per dag€43€110€155

Wat dingen kosten in Fuengirola, Spain

Hotelkamer per nacht

  • Budget€27
  • Middenklasse€99
  • Comfort€125

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 6 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€13,37
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,46
  • Koffie€1,34
  • Bier€2,23
  • Taxi per km€1,07
  • Openbaar vervoer ticket€1,80

Hotels in Fuengirola, Spain

Budget: €27 · Middenklasse: €99 · Comfort: €125

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Fuengirola, Spain

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €40 - €50. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal. Controleer dat de meter start en dat de rit tegen het geldende tarief wordt gereden. Niet-gelicentieerde chauffeurs die u in de terminal benaderen, moet u weigeren.
  • Beste alternatief: C2- of C1-trein van station Málaga Airport naar Fuengirola (Cercanías) (€2,80)
  • Valideer uw ticket bij de validators op het perron of bij de poortjes voordat u de Cercanías-trein instapt. Houd het gevalideerde ticket de hele reis bij u. Boete zonder geldig ticket: €100.
  • Afgerond betalen of 5 tot 10 procent achterlaten in restaurants wordt gewaardeerd maar is niet verplicht. Fooi geven aan taxichauffeurs en gidsen is optioneel en ongebruikelijk.
  • Kosten voor couvert en brood zijn niet gebruikelijk aan de Costa del Sol. Controleer of een vermelde kostenpost op de menukaart staat voordat u bestelt. Wees op uw hoede voor menu's zonder prijzen op drukke strandpromenades.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en wijs dynamische valutaconversie af. Geef de voorkeur aan geldautomaten die bij bankfilialen horen boven onafhankelijke automaten in toeristische gebieden, die vaak hogere opnamekosten rekenen.
Alle oplichting en tips voor Fuengirola, Spain

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Fuengirola, Spain

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Fuengirola, Spain voor 2 personen?
Ongeveer €650 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €255 met een krap budget tot €925 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Fuengirola, Spain?
Reken op €43 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €110 middenklasse en €155 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Fuengirola, Spain duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €13,37, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €99 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Fuengirola, Spain?
Reken op ongeveer €27 per nacht voor een budgetkamer, €99 voor een middenklasse hotel en €125 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.