City BuddyCityBuddy
Nederlands
Aerial view of Kyiv's scenic skyline and waterfront on a foggy morning.

Hoeveel kost een reis naar Girona, Spain?

Foto gemaakt door Maryia Plashchynskaya op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Girona, Spain voor 2 personen kost ongeveer €685 op een middenklassebudget, van €275 bij goedkoop reizen tot €980 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€685
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€115
per persoon per dag
Verblijf€330
Eten en drinken€180
Lokaal vervoer€69
Bezienswaardigheden en activiteiten€105
Totaal€685

Kosten per persoon per dag in Girona, Spain

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€16€55€69
Eten en drinken€18€30€41
Lokaal vervoer€4,5€12€19
Bezienswaardigheden en activiteiten€6,5€17€35
Totaal per persoon per dag€45€115€165

Wat dingen kosten in Girona, Spain

Hotelkamer per nacht

  • Budget€32
  • Middenklasse€110
  • Comfort€135

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 5 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€13,39
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,46
  • Koffie€1,34
  • Bier€3,12
  • Taxi per km€1,07
  • Openbaar vervoer ticket€1,75

Hotels in Girona, Spain

Budget: €32 · Middenklasse: €110 · Comfort: €135

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Girona, Spain

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €25 - €30. Gebruik de officiële taxistandplaats bij de uitgang van de terminal. Bevestig vóór vertrek dat de rit op de meter wordt berekend en dat het om het stads tarief gaat, niet om een vast toeristentarief.
  • Beste alternatief: SAGALÉS buslijn 602 naar het busstation van Girona (€2,75)
  • Valideer je ticket in het apparaat in de bus bij het instappen. Tik met je kaart of scan de QR-code; als je niet valideert, wordt dat beschouwd als reizen zonder geldig ticket. Boete zonder geldig ticket: €100.
  • Fooi geven is optioneel. Rond af of laat 5-10% achter in restaurants als de service goed was; niet verwacht in taxi's of bars.
  • Couvert- en broodgeiden komen in Girona niet veel voor en zijn geen standaardpraktijk. Als een menu geen prijzen toont, is dat een waarschuwingssignaal; bevestig het totaalbedrag voordat je betaalt.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaomrekening bij geldautomaten en betaalterminals. Geef de voorkeur aan geldautomaten van grote banken. Onafhankelijke geldautomaten in toeristische gebieden kunnen hogere kosten rekenen.
Alle oplichting en tips voor Girona, Spain

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-24. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Girona, Spain

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Girona, Spain voor 2 personen?
Ongeveer €685 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €275 met een krap budget tot €980 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Girona, Spain?
Reken op €45 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €115 middenklasse en €165 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Girona, Spain duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €13,39, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €110 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Girona, Spain?
Reken op ongeveer €32 per nacht voor een budgetkamer, €110 voor een middenklasse hotel en €135 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.