City BuddyCityBuddy
Nederlands
Brightly colored historic buildings in Las Palmas de Gran Canaria, Spain.

Hoeveel kost een reis naar Las Palmas de Gran Canaria, Spain?

Foto gemaakt door Canary Vista ES op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Las Palmas de Gran Canaria, Spain voor 2 personen kost ongeveer €450 op een middenklassebudget, van €245 bij goedkoop reizen tot €760 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€450
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€75
per persoon per dag
Verblijf€145
Eten en drinken€155
Lokaal vervoer€64
Bezienswaardigheden en activiteiten€83
Totaal€450

Kosten per persoon per dag in Las Palmas de Gran Canaria, Spain

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€15€24€47
Eten en drinken€17€26€35
Lokaal vervoer€3,5€11€18
Bezienswaardigheden en activiteiten€5,5€14€28
Totaal per persoon per dag€41€75€125

Wat dingen kosten in Las Palmas de Gran Canaria, Spain

Hotelkamer per nacht

  • Budget€29
  • Middenklasse€49
  • Comfort€93

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Las Palmas de Gran Canaria, Spain.

  • Restaurantmaaltijd€10,68
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,45
  • Koffie€1,78
  • Bier€2,67
  • Taxi per km€1,07
  • Openbaar vervoer ticket€1,40

Hotels in Las Palmas de Gran Canaria, Spain

Budget: €29 · Middenklasse: €49 · Comfort: €93

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Las Palmas de Gran Canaria, Spain

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €30 - €40. Neem de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal. Overdag kosten de ritjes met de meter naar het stadscentrum ongeveer 30 tot 40 euro. Wijs chauffeurs af die een vaste opgeblazen prijs offeren of de meter overslaan.
  • Beste alternatief: Airportbus (Guaguas lijn 60) naar het stadscentrum, aankomst bij San Telmo park (€3,50)
  • Koop je ticket of valideer het bij het instappen van de bus. De kaart/app moet bij binnenkomst tegen de machine bij de deur worden gehouden. Erlangs glippen zonder te valideren geldt als reizen zonder ticket. Boete zonder geldig ticket: €100.
  • Niet verplicht maar wel gewaardeerd. Laat klein geld achter bij cafés en restaurants, ongeveer 5 tot 10 procent voor uitzonderlijke service. Taxi's en tours verwachten geen fooi.
  • Couvert- of servicekosten zijn niet standaard in Las Palmas. Controleer de menukaart op eventuele zit- of terraskosten die aan de rekening worden toegevoegd, en vraag vóór het betalen of de getoonde prijs service omvat. Sommige toeristische plekken voegen brood of couvert toe zonder te vragen.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en wijs dynamische valutaconversie af, die slechte wisselkoersen geeft. Geef de voorkeur aan geldautomaten bij banken in plaats van onafhankelijke straatautomaten die hoge kosten rekenen. Betaal waar mogelijk met kaart om geldwissel te vermijden.
Alle oplichting en tips voor Las Palmas de Gran Canaria, Spain

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-22. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Las Palmas de Gran Canaria, Spain

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Las Palmas de Gran Canaria, Spain voor 2 personen?
Ongeveer €450 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €245 met een krap budget tot €760 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Las Palmas de Gran Canaria, Spain?
Reken op €41 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €75 middenklasse en €125 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Las Palmas de Gran Canaria, Spain duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €10,68, een koffie €1,78 en een hotelkamer rond €49 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Las Palmas de Gran Canaria, Spain?
Reken op ongeveer €29 per nacht voor een budgetkamer, €49 voor een middenklasse hotel en €93 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.