City BuddyCityBuddy
Nederlands
Stunning view of Cathedral de Mallorca by the tranquil waterfront under a cloudy sky.

Hoeveel kost een reis naar Mallorca, Spain?

Foto gemaakt door Ira op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Mallorca, Spain voor 2 personen kost ongeveer €560 op een middenklassebudget, van €315 bij goedkoop reizen tot €925 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€560
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€93
per persoon per dag
Verblijf€185
Eten en drinken€195
Lokaal vervoer€73
Bezienswaardigheden en activiteiten€105
Totaal€560

Kosten per persoon per dag in Mallorca, Spain

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€19€31€59
Eten en drinken€22€32€41
Lokaal vervoer€5€12€19
Bezienswaardigheden en activiteiten€6,5€17€35
Totaal per persoon per dag€53€93€155

Wat dingen kosten in Mallorca, Spain

Hotelkamer per nacht

  • Budget€37
  • Middenklasse€62
  • Comfort€120

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Mallorca, Spain.

  • Restaurantmaaltijd€13,39
  • Streetfood of snelle maaltijd€6,25
  • Koffie€1,79
  • Bier€2,68
  • Taxi per km€1,07
  • Openbaar vervoer ticket€2

Hotels in Mallorca, Spain

Budget: €37 · Middenklasse: €62 · Comfort: €120

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Mallorca, Spain

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): €25 - €30. Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal. Sta erop dat de meter draait. Weiger chauffeurs die vaste prijzen aanbieden of u binnen in de terminal benaderen. Het officiële dagtarief naar het centrum van Palma ligt gemiddeld tussen de 25 en 30 euro.
  • Beste alternatief: Luchthavenbus EMT-lijn A1 naar Plaça d'Espanya in het centrum van Palma (€5)
  • Valideer uw ticket door het bij het instappen in het apparaat in de bus te steken. Interstedelijke TIB-bussen vereisen ook validatie. Papieren tickets zijn geldig binnen een beperkt overstapvenster; gebruik contactloos betalen indien beschikbaar. Boete voor reizen zonder validatie. Boete zonder geldig ticket: €100.
  • Fooi geven is optioneel. In restaurants wordt 5 tot 10 procent gewaardeerd maar niet verwacht. Taxichauffeurs en gidsen verwachten geen fooi.
  • Sommige restaurants rekenen een couvert (cubierto) voor brood of bediening aan tafel, en soms een servicecharge. Dit moet op de menukaart of rekening worden vermeld; vraag het na als het onduidelijk is. Wees op uw hoede voor menu's zonder prijzen, die veel voorkomen in toeristische delen van Palma en badplaatsen.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaconversie bij geldautomaten en betaalterminals. Geef de voorkeur aan geldautomaten van banken boven onafhankelijke machines in toeristische gebieden, die vaak hoge kosten rekenen. Wisselkantoren nabij de kathedraal en de grote pleinen geven slechte wisselkoersen; gebruik in plaats daarvan bankautomaten.
Alle oplichting en tips voor Mallorca, Spain

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-12. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Mallorca, Spain

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Mallorca, Spain voor 2 personen?
Ongeveer €560 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €315 met een krap budget tot €925 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Mallorca, Spain?
Reken op €53 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €93 middenklasse en €155 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Mallorca, Spain duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €13,39, een koffie €1,79 en een hotelkamer rond €62 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Mallorca, Spain?
Reken op ongeveer €37 per nacht voor een budgetkamer, €62 voor een middenklasse hotel en €120 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.