City BuddyCityBuddy
Nederlands
Dramatic view of Ronda's Puente Nuevo bridge over El Tajo gorge in Spain.

Hoeveel kost een reis naar Ronda, Spain?

Foto gemaakt door Zekai Zhu op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Ronda, Spain voor 2 personen kost ongeveer €860 op een middenklassebudget, van €245 bij goedkoop reizen tot €1 190 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€860
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€145
per persoon per dag
Verblijf€575
Eten en drinken€135
Lokaal vervoer€65
Bezienswaardigheden en activiteiten€83
Totaal€860

Kosten per persoon per dag in Ronda, Spain

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€19€96€120
Eten en drinken€13€23€32
Lokaal vervoer€3,5€11€18
Bezienswaardigheden en activiteiten€5,5€14€28
Totaal per persoon per dag€41€145€200

Wat dingen kosten in Ronda, Spain

Hotelkamer per nacht

  • Budget€37
  • Middenklasse€190
  • Comfort€240

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 5 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€10,70
  • Streetfood of snelle maaltijd€2,67
  • Koffie€1,34
  • Bier€1,78
  • Taxi per km€1,07
  • Openbaar vervoer per dag (schatting)€3,74

Hotels in Ronda, Spain

Budget: €37 · Middenklasse: €190 · Comfort: €240

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Ronda, Spain

  • Beste alternatief: Bus vanaf het busstation van Málaga (lijnen Marbella en Ronda) (€15)
  • Koop je kaartje en valideer het voordat je de bus instapt. Tijdgebonden enkele reis kaartjes moeten in de machine in de bus worden afgestempeld bij het instappen. Bewaar het voor de reis, want controleurs kunnen erom vragen.
  • Afgerond betalen of 5 tot 10 procent achterlaten in restaurants wordt gewaardeerd maar is niet verplicht. Fooi geven wordt niet verwacht in taxi's of bij rondleidingen.
  • Een automatische couvert is niet gebruikelijk in Ronda. Controleer de menukaart op vermelde prijzen en eventuele servicekosten voordat je bestelt. Wees op je hoede voor gelegenheden die weigeren een schriftelijke menukaart met prijzen te tonen.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaconversie. Geef de voorkeur aan geldautomaten die aan banken zijn verbonden in plaats van losstaande machines, die vaak hogere kosten hanteren. Stel je bank op de hoogte voor vertrek.
Alle oplichting en tips voor Ronda, Spain

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Ronda, Spain

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Ronda, Spain voor 2 personen?
Ongeveer €860 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €245 met een krap budget tot €1 190 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Ronda, Spain?
Reken op €41 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €145 middenklasse en €200 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Ronda, Spain duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €10,70, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €190 per nacht. Dat plaatst Ronda, Spain bij de duurdere bestemmingen.
Hoeveel kost een hotel in Ronda, Spain?
Reken op ongeveer €37 per nacht voor een budgetkamer, €190 voor een middenklasse hotel en €240 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.