City BuddyCityBuddy
Nederlands
Stunning view of Segovia Cathedral with dramatic clouds and historic architecture in Spain.

Hoeveel kost een reis naar Segovia, Spain?

Foto gemaakt door Mark Neal op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Segovia, Spain voor 2 personen kost ongeveer €580 op een middenklassebudget, van €235 bij goedkoop reizen tot €835 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€580
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€97
per persoon per dag
Verblijf€270
Eten en drinken€155
Lokaal vervoer€73
Bezienswaardigheden en activiteiten€84
Totaal€580

Kosten per persoon per dag in Segovia, Spain

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€13€45€56
Eten en drinken€17€26€34
Lokaal vervoer€3,5€12€22
Bezienswaardigheden en activiteiten€5,5€14€28
Totaal per persoon per dag€39€97€140

Wat dingen kosten in Segovia, Spain

Hotelkamer per nacht

  • Budget€27
  • Middenklasse€90
  • Comfort€115

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 7 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€10,71
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,46
  • Koffie€1,34
  • Bier€2,68
  • Taxi per km€1,34
  • Openbaar vervoer ticket€1,50

Hotels in Segovia, Spain

Budget: €27 · Middenklasse: €90 · Comfort: €115

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Segovia, Spain

  • Beste alternatief: Renfe AVE-hogesnelheidstrein vanaf station Madrid Chamartin, bereikbaar met de metro vanaf de luchthaven, direct naar station Segovia Guiomar met een lokale busverbinding naar het centrum. (€18)
  • Koop het ticket bij de chauffeur bij het instappen. Stadsbussen binnen Segovia gebruiken een eenvoudig enkeltje zonder overstaprecht. Bewaar het ticket tijdens de rit, want controleurs kunnen instappen. Boete zonder geldig ticket: €200.
  • Fooien geven is bescheiden in Spanje. Rond af naar ongeveer 5 procent in restaurants als de service goed was. Fooi geven aan taxichauffeurs is niet gebruikelijk en afronden van het tarief is prima. Geen fooi voor de meeste rondleidingen of bars.
  • Couverts worden niet toegepast in Segovia. Controleer of brood of hapjes zijn besteld voordat je aanneemt dat ze gratis zijn, want sommige restaurants in toeristische gebieden voegen ze toe aan de rekening. Bevestig altijd dat de menuprijs overeenkomt met de uiteindelijke rekening.
  • Kies er altijd voor om in euro's te worden afgerekend en weiger dynamische valutaconversie bij betaling met een kaart. Geef de voorkeur aan bankautomaten bij banken boven losse machines. Sommige zelfstandige automaten in toeristische gebieden rekenen hoge kosten, dus controleer het scherm vóór bevestiging.
Alle oplichting en tips voor Segovia, Spain

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-25. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Segovia, Spain

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Segovia, Spain voor 2 personen?
Ongeveer €580 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €235 met een krap budget tot €835 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Segovia, Spain?
Reken op €39 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €97 middenklasse en €140 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Segovia, Spain duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €10,71, een koffie €1,34 en een hotelkamer rond €90 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Segovia, Spain?
Reken op ongeveer €27 per nacht voor een budgetkamer, €90 voor een middenklasse hotel en €115 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.