City BuddyCityBuddy
Nederlands
Candid shot capturing daily life on a bustling street in Nanjing, China.

Hoeveel kost een reis naar Nanjing, China?

Foto gemaakt door Abderrahmane Habibi op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Nanjing, China voor 2 personen kost ongeveer €205 (¥1 540) op een middenklassebudget, van €105 (¥805) bij goedkoop reizen tot €465 (¥3 480) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€205
¥1 540
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€34 (¥255)
per persoon per dag
Verblijf€80 (¥600)
Eten en drinken€58 (¥435)
Lokaal vervoer€24 (¥180)
Bezienswaardigheden en activiteiten€43 (¥320)
Totaal€205 (¥1 540)

Kosten per persoon per dag in Nanjing, China

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€8¥60€13¥100€38¥290
Eten en drinken€6,5¥49€9,5¥72€15¥115
Lokaal vervoer€0,5¥5€4¥30€7,5¥57
Bezienswaardigheden en activiteiten€2,5¥20€7¥54€16¥120
Totaal per persoon per dag€18¥135€34¥255€77¥580

Wat dingen kosten in Nanjing, China

Hotelkamer per nacht

  • Budget€16 (¥120)
  • Middenklasse€27 (¥200)
  • Comfort€77 (¥575)

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 9 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€2,67 (¥20,06)
  • Streetfood of snelle maaltijd€0,89 (¥6,69)
  • Koffie€3,12 (¥23,41)
  • Bier€1,34 (¥10,03)
  • Taxi per km€0,31 (¥2,34)
  • Openbaar vervoer ticket€0,27 (¥2)

Hotels in Nanjing, China

Budget: €16 (¥120) · Middenklasse: €27 (¥200) · Comfort: €77 (¥575)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Nanjing, China

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): ¥150 - ¥200 (€20 - €27). Gebruik de officiële taxistandplaats buiten de aankomsthal en sta erop dat de meter aan gaat. Niet-gelicentieerde chauffeurs benaderen reizigers binnen en vlakbij de terminal; weiger ze. Didi en andere apps tonen ook de eerlijke prijs vooraf.
  • Beste alternatief: Luchthavenlijn S1 van de Nanjing Metro naar Nanjing Zuid treinstation, en stap dan over op het stedelijke metronetwerk. (¥7 (€0,93))
  • Koop een token of gebruik een ov-kaart of Alipay QR-code bij de poortjes. Tik in en uit bij de poortjes; bij bussen volstaat één tik bij het instappen. Ga geen metropoortje binnen zonder te betalen. Boete zonder geldig ticket: ¥50 (€6,66).
  • Fooi geven wordt niet verwacht in restaurants, taxi's of rondleidingen en kan worden geweigerd of verwarring veroorzaken.
  • Geen couvert of servicekosten is de norm. Menu's tonen meestal prijzen, maar sommige restaurants in toeristische gebieden kunnen opgeblazen prijzen aan buitenlanders vragen; vraag om de menuprijs schriftelijk te zien voordat u bestelt.
  • Kies er altijd voor om in CNY te worden belast en weiger dynamische valutaomrekening bij geldautomaten en kaartterminals. Gebruik geldautomaten die verbonden zijn aan grote banken. Veel transacties in China zijn nu zonder kaart, dus neem contant geld als backup mee en let op dat sommige onafhankelijke geldautomaten hoge kosten rekenen.
Alle oplichting en tips voor Nanjing, China

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Nanjing, China

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Nanjing, China voor 2 personen?
Ongeveer €205 (¥1 540) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €105 (¥805) met een krap budget tot €465 (¥3 480) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Nanjing, China?
Reken op €18 (¥135) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €34 (¥255) middenklasse en €77 (¥580) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Nanjing, China duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €2,67 (¥20,06), een koffie €3,12 (¥23,41) en een hotelkamer rond €27 (¥200) per nacht. Dat maakt Nanjing, China een betaalbare bestemming naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Nanjing, China?
Reken op ongeveer €16 (¥120) per nacht voor een budgetkamer, €27 (¥200) voor een middenklasse hotel en €77 (¥575) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.