City BuddyCityBuddy
Nederlands
Drone shot of urban and forest landscape in Califórnia, PR, Brazil.

Hoeveel kost een reis naar Trier, Germany?

Foto gemaakt door Rodolfo Gaion op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Trier, Germany voor 2 personen kost ongeveer €640 op een middenklassebudget, van €280 bij goedkoop reizen tot €925 in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt oktober 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€640
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€105
per persoon per dag
Verblijf€265
Eten en drinken€160
Lokaal vervoer€125
Bezienswaardigheden en activiteiten€83
Totaal€640

Kosten per persoon per dag in Trier, Germany

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€16€45€56
Eten en drinken€18€27€36
Lokaal vervoer€8€21€34
Bezienswaardigheden en activiteiten€5,5€14€28
Totaal per persoon per dag€47€105€155

Wat dingen kosten in Trier, Germany

Hotelkamer per nacht

  • Budget€32
  • Middenklasse€89
  • Comfort€110

Actuele nachttarieven voor een tweepersoonskamer nabij het centrum: mediaan van 5 hotels op Agoda voor een nacht volgende maand.

  • Restaurantmaaltijd€10,70
  • Streetfood of snelle maaltijd€4,46
  • Koffie€2,23
  • Bier€3,12
  • Taxi per km€2,23
  • Openbaar vervoer ticket€3,20

Hotels in Trier, Germany

Budget: €32 · Middenklasse: €89 · Comfort: €110

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Trier, Germany

  • Beste alternatief: Flibco-bus van Frankfurt-Hahn naar het hoofdstation van Trier (€25)
  • Koop je ticket bij de chauffeur of uit een ticketautomaat vóór het instappen. Valideer het direct na het instappen in de machine in de bus. Niet gevalideerde tickets gelden als ongeldig. Boete zonder geldig ticket: €60.
  • Rond af of laat 5 tot 10 procent achter in restaurants en cafés. Taxichauffeurs waarderen het afronden naar boven tot de dichtstbijzijnde euro. Fooien voor reisleiders zijn optioneel maar welkom.
  • Geen couvertkosten in de meeste Trier-restaurants. Service is meestal inbegrepen in de rekening, dus een extra fooi is een bonus, geen verplichting. Bekijk het menu op prijzen vóór het bestellen; sommige plekken in toeristische gebieden tonen ze mogelijk niet.
  • Gebruik geldautomaten die aan bankfilialen zijn gekoppeld. Kies er altijd voor om in euro's te worden belast en weiger dynamische valutaconversie. Vermijd losstaande geldautomaten in toeristische gebieden die gratis opnames adverteren maar hoge kosten rekenen.

Tickets voor de topbezienswaardigheden

Bekijk actuele prijzen en boek officiële tickets van tevoren.

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-23. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Trier, Germany

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Trier, Germany voor 2 personen?
Ongeveer €640 voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €280 met een krap budget tot €925 in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Trier, Germany?
Reken op €47 per persoon per dag bij goedkoop reizen, €105 middenklasse en €155 voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Trier, Germany duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €10,70, een koffie €2,23 en een hotelkamer rond €89 per nacht. Dat is gemiddeld geprijsd naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Trier, Germany?
Reken op ongeveer €32 per nacht voor een budgetkamer, €89 voor een middenklasse hotel en €110 voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.