City BuddyCityBuddy
Nederlands
Beautiful historic building in Constanța, Romania, during a sunny summer day.

Hoeveel kost een reis naar Constanţa, Romania?

Foto gemaakt door Jakub Zerdzicki op Pexels.com

Een reis van 3 nachten naar Constanţa, Romania voor 2 personen kost ongeveer €310 (1 640 lei) op een middenklassebudget, van €165 (880 lei) bij goedkoop reizen tot €535 (2 850 lei) in comfort. De totalen dekken accommodatie, eten en drinken, lokaal vervoer en bezienswaardigheden; vluchten zijn extra.

Bijgewerkt september 2026

Reiskostencalculator

Reisstijl

3-4 sterrenhotel, restaurants, af en toe een taxi

€310
1 640 lei
voor de hele reis · Nachten: 3 · Reizigers: 2 · 1 kamer(s)
€51 (275 lei)
per persoon per dag
Verblijf€105 (570 lei)
Eten en drinken€110 (575 lei)
Lokaal vervoer€38 (200 lei)
Bezienswaardigheden en activiteiten€56 (295 lei)
Totaal€310 (1 640 lei)

Kosten per persoon per dag in Constanţa, Romania

BudgetMiddenklasseComfort
Verblijf€1157 lei€1895 lei€34180 lei
Eten en drinken€1263 lei€1896 lei€25135 lei
Lokaal vervoer€1,57,5 lei€6,534 lei€1262 lei
Bezienswaardigheden en activiteiten€3,519 lei€9,549 lei€1999 lei
Totaal per persoon per dag€28145 lei€51275 lei€89475 lei

Wat dingen kosten in Constanţa, Romania

Hotelkamer per nacht

  • Budget€21 (115 lei)
  • Middenklasse€36 (190 lei)
  • Comfort€68 (360 lei)

Kamertarieven zijn geschat op basis van de gemiddelde hotelprijs in Constanţa, Romania.

  • Restaurantmaaltijd€7,13 (37,91 lei)
  • Streetfood of snelle maaltijd€2,67 (14,21 lei)
  • Koffie€2,23 (11,85 lei)
  • Bier€1,78 (9,48 lei)
  • Taxi per km€0,62 (3,32 lei)
  • Openbaar vervoer ticket€0,56 (3 lei)

Hotels in Constanţa, Romania

Budget: €21 (115 lei) · Middenklasse: €36 (190 lei) · Comfort: €68 (360 lei)

Bekijk hotelprijzen voor jouw data

Geldtips voor Constanţa, Romania

  • Eerlijke taxiprijs (officieel, overdag): 100 lei - 150 lei (€19 - €28). Gebruik de officiële taxistandplaats met een zichtbare meter, of boek via Uber, Bolt of Clever Taxi. Illegale chauffeurs benaderen aankomende passagiers; sla dat af en loop naar de officiële standplaats.
  • Beste alternatief: Buslijn 50 van de luchthaven naar het stadscentrum en het belangrijkste busstation (5 lei (€0,94))
  • Koop en valideer uw ticket vóór het instappen via de kaartautomaten of de CT Bus app. Validatie moet aan boord plaatsvinden bij de validator bij het instappen. Als u niet valideert, wordt dit beschouwd als reizen zonder geldig ticket. Boete zonder geldig ticket: 100 lei (€18,80).
  • Fooi wordt op prijs gesteld maar is niet verplicht. 5-10% is gebruikelijk voor goede service in restaurants. Afronden naar boven in taxi's is prima.
  • Servicekosten zijn meestal bij de rekening inbegrepen. Sommige zaken aan zee rekenen couvert- of broodkosten; controleer de menukaart of vraag voordat u bestelt als er geen prijzen worden getoond.
  • Kies er altijd voor om in RON te worden afgerekend en wijs dynamische valutaconversie af bij geldautomaten en betaalterminals. Geef de voorkeur aan geldautomaten bij banken boven losstaande automaten, die hogere kosten kunnen rekenen. Vermijd wisselkantoren bij de haven en de oude stad met slechte koersen; gebruik in plaats daarvan bankautomaten.
Alle oplichting en tips voor Constanţa, Romania

Hoe we berekenen

Verblijf is een tweepersoonskamer gedeeld door twee (één kamer per twee reizigers). Eten gaat uit van twee goedkope maaltijden, een bescheiden diner en een koffie op een budget, een goedkope lunch, een restaurantdiner, koffie en een drankje middenklasse en restaurantmaaltijden, koffies en drankjes in comfort. Vervoer is een dagelijkse toelage voor openbaar vervoer, plus taxi's in de hogere categorieën. Bezienswaardigheden is een gemiddelde dagelijkse toelage voor entreetickets en activiteiten. Alles is per dag van de reis; een reis van 3 nachten telt 3 dagen.

Niet inbegrepen: vluchten, reisverzekering, toeristenbelasting (meestal een paar euro per persoon per nacht, betaald bij het hotel), winkelen en nachtleven.

Schattingen op basis van gemiddelde lokale prijzen en actuele hotelprijzen; wisselkoersen per 2026-10-19. Jouw reis kan meer of minder kosten.

Veelgestelde vragen over Constanţa, Romania

Hoeveel kost een reis van 3 nachten naar Constanţa, Romania voor 2 personen?
Ongeveer €310 (1 640 lei) voor een middenklasse reis (hotel, eten, lokaal vervoer en bezienswaardigheden), vanaf €165 (880 lei) met een krap budget tot €535 (2 850 lei) in comfort. Vluchten zijn niet inbegrepen.
Hoeveel geld heb ik per dag nodig in Constanţa, Romania?
Reken op €28 (145 lei) per persoon per dag bij goedkoop reizen, €51 (275 lei) middenklasse en €89 (475 lei) voor een comfortabele reis, inclusief accommodatie.
Is Constanţa, Romania duur?
Een restaurantmaaltijd kost ongeveer €7,13 (37,91 lei), een koffie €2,23 (11,85 lei) en een hotelkamer rond €36 (190 lei) per nacht. Dat maakt Constanţa, Romania een betaalbare bestemming naar Europese maatstaven.
Hoeveel kost een hotel in Constanţa, Romania?
Reken op ongeveer €21 (115 lei) per nacht voor een budgetkamer, €36 (190 lei) voor een middenklasse hotel en €68 (360 lei) voor een 4-5 sterrenhotel nabij het centrum.